Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Édemes orvosi műhiba miatt...

Édemes orvosi műhiba miatt perelni?

Figyelt kérdés
Már 4 éve jártam egy bizonyos korhazba ( nem nevezném itt meg ) nagyon súlyos tünetekkel , de mindig elküldtek, mondvan nem tudjak mi az ( minden bizonyíték a regi leleteken megvan nekem ) és kb egy hónapja úgy orvoshoz mentem egy másik korhazba és kiderült hogy agydaganatom van ( mint kiderült évek óta fejlődik bennem ezért van az hogy az elmúlt pár hónapba már alig birok lábra állni is nagyon sokszor ) és azt mondta ez az orvos , hogy egyszerűen nem érti , hogy ennyi év alatt hogy nem vettek a súlyos tünetekrol tudomást és lesz*rtak. A daganaton kívül olyan súlyos testi tuneteim vannak amit csak plasztikai beavatkozással lehet eltávolítani súlyos pénzekért . Arról nem is beszélve , hogy a 4 év alatt rengeteg ejjel és nappal sirassal és remenytelenseggel ment el.

2021. dec. 19. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Egy probat meger. De miert csak most mentel masik orvoshoz? Ha nekem 4 even keresztul valami olyan bajom lenne, amit nem tud az orvos felismerni, egyertelmu, hogy egybol elmegyek egy masik orvoshoz, es addig jarok, amig az egyik el nem mondja, mi az.
2021. dec. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Az orvosok összezárnak. Az az orvos valószínűleg nem is emlékezne rád, akinél 4 éve voltál. Szerintem csak az idődet és a pénzedet pocsékolnád. Szerintem azt az energiát és anyagi ráfordítást inkább költsd most magadra :( Holló hollónak nem vájja ki a szemét....
2021. dec. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rengeteg orvosnal voltam , megszámlálhatalan, de rengetegszer kerultem vissza ugyan ahhoz az orvoshoz akinek látnia kellett volna a problémát
2021. dec. 19. 16:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Csintak MRI-t már korábban ? Azon nem latszott vagy nem is küldtek el anno ilyen vizsgálatra ? Mert akkor egyből kiderült volna.
2021. dec. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Neméri meg!
2021. dec. 20. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!