Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Előfordult már,hogy bevizelt...

Előfordult már,hogy bevizelt valaki nyilvános helyen mert annyira kellett ?

Figyelt kérdés
Tegnap ez megtörtént velem.. Egy boltban voltam épp, annyira rámjött,hogy a térdemig "beengedtem,, nem tudtam visszatartani, ez lehet hólyagprobléma? Mellesleg utánna nem pisiltem sokat.. Nem vagyok felfázva meg semmi. Még szerencse hogy fekete nadrág volt rajtam.. 24N

#Hólyagprobléma
2021. dec. 15. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Még kistini koromban sikerült párszor. Suliban eljátszottam szünetben, aztán hazafele úton már nagyon kellett. Sokszor csak addig bírtam, amíg a kapunk beértem. Már birom órákat is tartani.
2021. dec. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez rendben de kiskorban történt.. Én felnőtt nő vagyok
2021. dec. 15. 23:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Máskor mielőtt otthonról vagy munkáról elindulsz emlékeztesd magad, hogy pisilni! :) nekem vannak olyan napok, hogy szó szerint fél óránként járok pisilni egész nap, és nem csak pár cseppet, pedig előző nap is és aznap is normális mennyiségű vizet fogyasztok. Akkor lehet én sem bírnám ki.
2021. dec. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Elő, fel voltam fázva
2021. dec. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Otthon igyál sokat. Lehetőleg kamilla teát. Persze nem elindulás előtt. Ha többször nem fordul elő, akkor nincs gond. Viszont ha igen, akkor irány a doki.
2021. dec. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is sajnos előfordult mikor fel voltam fázva. Sajnos előfordul hogy nincs különösebb tünete a felfazasnak, csak pl hogy nehezen tartod a vizeletet. Érdemes egy vizelet tesztcsikon megnezned!
2021. dec. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. dec. 16. 15:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Mármint az emberiség történetében az elmúlt 5000 évben?

Igen, legalább 1x .

2021. dec. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!