Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanásos fenék?

Pattanásos fenék?

Figyelt kérdés

Nem mindig, de bizonyos időközönként nagyon csúnyán pattanásos lesz a fenekem (nem sima pattanások, hanem nagy, vörös gyulladások). Ha ülök, akkor sokszor fáj is. Elégé elvagyok keseredve, nem tudom mitől lehet, normális pamut bugyijaim vannak, szóval lehet a nadrágtól? Vagy mitől? Azt hozzáteszem, hogy egyébként nem vagyok ez a pattanásos típus, csak a hátsómon járt így. Nem tudom mit csináljak, nagyon szégyellném szexnél is. :( Szóval tudtok erre valamit, mivel ápolhatnám? Illetve hogy kerülhetem el hogy ilyen legyen?

19/L



2021. dec. 21. 16:46
 1/6 anonim válasza:
100%

Nekem is ugyan ilyen volt (még mindig nem múlt el teljesen, de sokkal szebb), és egy intenzív bőrradír + teafaolaj kombó segített.


Szexnél pedig ne szégyelld, pont nem fogja érdekelni az aktuális pasid :D

2021. dec. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Ha sütné a nap,kevésbé lenne ilyen.
2021. dec. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Óvatosan kell bánni a mosakodószerekkel, szappanokkal, tusfürdőkkel, mert ha lemossuk a bőrünkről a védő savköpenyt, akkor a bőrön egyébként is jelenlevő gennykeltő baktériumok könnyebben elszaporodnak.
2021. dec. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Neogranormon este fürdés után. A hagyományos kék, nem másfajta!
2021. dec. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg lehet valamilyen fajta allergia is. Exem pl. bizonyos femekre volt allergiás. Volt hogy rifleben leult egy korlatra, és utána teljesen kipattogott. Volt neki mondjuk hisztamin érzékenysége is, az is volt h össze vissza kiuteseket okozott neki.

De így látatlanban ezt nem lehet megmondani. Ezek az én tapasztalataim csak egy ritka esetek. Lehet neked tiszta más van.

2021. dec. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy ezek furunkulusok?

Nekem is ilyenek vannak mostanaban a fenekemen, pirosas gyulladtak, fajnak ha ulok.

Ha ezek, akkor begyulladt szortuszoktol vannak.

2021. dec. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!