Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a fiatalokról, mennyire felelőtlenek, akik betartottak minden korlátozást, és most, hogy lehet, kettő-három oltással rendszeresen mennek bulizni, koncertre, fesztiválra nyáron. Miért ez a véleményed?

Figyelt kérdés

2021. dec. 21. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Felelőtlenek, tudják hogy járvány van mégis mennek és terjesztik a vírust..
2021. dec. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Ők az igazi járványterjesztők,és nem a beoltatlanok.
2021. dec. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Semennyire nem felelőtlenek, hiszen nincs korlátozás jelenleg arra vonatkozólag, hogy nem mehetnek. Az oltást felvették, minden szabályt betartottak, és ma Magyarországon nincs semmiféle korlátozás. Miért ne mennének? Vagy most mit kellene tenni? 4 fal között rettegniük?
2021. dec. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Vortrex ***** válasza:
96%
Teljesen leszarom, ha nem ütközik szabályba, akkor csináljon mindenki azt amit akar.
2021. dec. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Azt mondta az urunk, hogy aki be van oltva, arról lepattan a vírus.. most pedig akkor mi vagyunk a felelőtlenek, akik beoltották magunkat és megyünk?!
2021. dec. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
5 ös tévedsz ! Téged beoltottak egy gyengitett viussal.Akaratlanul is vírus hordozó lettél.Az "idegen" vírusok ugyan úgy megtalálnak,és még terjeszted is őket .
2021. dec. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Korábban sem foglalkoztak ezzel, csak akkor nem lehetett nagyüzemi módon csődülni, mert nem voltak rendezvények.
2021. dec. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem mindegyik oltással kapsz legyengített vírust és egyiktől sem válsz fertőzővé.

Az, hogy egyesek felelőtlenek vagy sem, nem az én dolgom, az ő szüleié, barátaié, rokonaié, stb. Ez kb. ugyanolyan, hogy a buszon van aki nem veszi fel a maszkot, de az az ő baja, rajtam van és kész. Egyelőre oltottaknak nincsen korlátozás, az oltás a propaganda szerint megvéd még, ha el is kapod a covidot, akkor mi a fenéért ne mehetne el bulizni, fesztiválra, stb.? Más kérdés, hogy egyesek társadalmi szinten ezt zokon veszik és irigykednek.

2021. dec. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%

Én úgy vagyok vele hogy 3 oltást felvettem, ha más is megtenné nem lennénk szarban, nem vagyok hajlandó az oltatlanokért még éveket elpazarolni az életemből.


Ha lesz 4. oltás azt is fel fogom venni, csökkenti a terjesztés esélyét, ennyit vagyok hajlandó megtenni a társadalomért.

2021. dec. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%
#9 nem az oltatlanokert pazaroljuk az eveinket hanem a tarsadalomra nezve hasztalan oreg, beteg emberekert. es ehhez oltas sem kene csak normalis hozzaallas az allam reszerol. ez a covid diktatura agyrem
2022. jan. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!