Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a bajom? Aki idős, beteg...

Mi a bajom? Aki idős, beteg családtagot ápol/ápolt tapasztalt hasonlót? Mostanság előfordul velem hogy az nem azt mondom amit szeretnék mondani, észre sem veszem hogy mit mondtam csak látom az emberek fura reakcióit. Többi lent:

Figyelt kérdés
Sok mindent elfelejtek. Ma azt mondta a húgom hogy reggel mikor felkeltem nem tudtam hol vagyok.. én nem emlékszem mit kérdeztem tőle mikor bejött a szobába. Olyat teszek amit nem tervezem hogy megteszem pl fel van kapcsolva a villany láttam. Nem gondoltam rá, ahogy mentem be lekapcsoltam, pedig nem akartam automatikus volt..
2021. dec. 21. 19:46
 1/2 Szabó.Jani ***** válasza:

Szia!

Szerintem nagyon elfáradtál. Testileg-idegileg-lelkileg IS. Nem tudnál valakit megkérni, h pár napig helyettesítsen, amig pihensz egy kicsit?

Még a XXI.század elején nagyon kifárasztott (főleg idegileg) a beteg nagymamám ápolása, pedig 4en is ápoltuk őt.

2021. dec. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1-es Én egyedül ápoltam, amióta meghalt azóta vagyok így... Lehet hogy a halála miatt is vagyok ilyen? Nagyon zavaró, mert nem tudom irányítani, az egész akaratlan.
2021. dec. 21. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!