Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen ph-jú tusfürdő kell a...

Milyen ph-jú tusfürdő kell a bőrnek...?

Figyelt kérdés

Valahol azt írja 5.5 ös ph a jó. De még egy boltban sem láttam ilyet... Valahol azt írják 7,7-5 a jó mert az a természetes szappan. De nem tudom hogy most mivan akkor...

Az arc bőröm és a makkom szeret hámlani, de nemtudom milyen tusfürdőt vegyek hogy jó legyen.

Mielőtt valaki leírná, a makkomnak semmi baja, nem azért száraz mert beteg.



2021. dec. 22. 01:51
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez elég érdekes lenne, ha csak lúgos cuccokat lehetne kapni. A bőr ph-ja enyhén savas, kb. 5.5,olyat kell használni, a többi tönkreteszi csak a bőröd. Nem hiszem, hogy pont 5.5-ös ne lenne sehol, max. az szokott lenni, hogy bőr semlegest írnak rá, ami megtévesztő lehet.
2021. dec. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az arcodat ne tusfurdovel mosd! Szerezz be valamilyen geles arclemosot (pl bioderma tok jo) es egy jofajta hidratalokremet (pl cerave). Kezdesnek ez megteszi, de persze nyugodtan elkezdheted te is ferfi letedre apolni normalisan a borod,nem szegyen az. Skinsmart.hu-t ajanlom, ott minden infot megtalasz :)


Ha a makkod hamlik, akkor meg tessek orvsohoz menni, mert osszeszedtel valami nyavalyat, amin nem segit a tusfurdo. Hiaba irod, hogy nem, nem kene hamlania.

2021. dec. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Leírnád majd nekem hogy mit mondott kérlek.
2022. jan. 12. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!