Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igaz-e, hogy a nagyon-nagyon...

Igaz-e, hogy a nagyon-nagyon későn bevezetett kötelező maszkviselés több ezer ember halálát okozta?

Figyelt kérdés

Szakértők is egyöntetűen mondták már szeptemberben, hogy nagyon KELL a maszkviselés, és (CSAK) NÉHÁNY helyen kötelező is tették, miközben országosan az ment hogy "csakazótás, csakazótás, ...".

Pedig azt is tudták, hogy az nagyon nem lesz elég: nem is lesz meg a beoltottsági arány, meg amúgy is csak 80-90% hatékony.



2021. dec. 22. 12:38
A kérdező szavazást indított:
Igaz
Részben igaz
Nem igaz
20 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Annyi baromságot tudtok kitalálni, hogy az embernek megáll az esze.
2021. dec. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Elképesztő.... :-D


Kérdező, ezt a marhaságot hol olvastad??? A mindmeghalunk.com-on vagy a tudnodkell.info-n? :-DDD

2021. dec. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Egy rakás nyugati országban nem szüntették be a zárt terekben a maszkviselést. Mi megint megmutattuk a hanyatló nyugatnak..
2021. dec. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Részben igaz, mert akinek van egy gógyija, az a maszkot is felteszi, ahogy az oltást is felveszi, a bhta birkáknak kellenek csak ezek a kötelező szabályok, mert a 30-as iq-jukkal nem érik fel ezeket ésszel
2021. dec. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1-#2: Akkor ezt "nem igaz"-nak veszem, de az indoklásotok nem győzött meg. :D

A maszkot viselni LEHET, meg SZABAD, szárt se ért ugye, mert pont azok nem viselték akiknek kellett volna, hogy ne fertőzzék meg a többieket.

2021. dec. 22. 13:09
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
A többezer ember halálát nem tudom, de tény, hogy a fertőzés terjedését lehetett volna csökkenteni a maszkokkal. Én sem értettem miért hanyagolták el ennyire... azaz hát értettem, jönnek a választások..
2021. dec. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!