Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy történt ez/mi volt ez?

Hogy történt ez/mi volt ez?

Figyelt kérdés
Ez most történt egy pár perce. Mentem volna aludni, már ágyban voltam, sötétben. Lefekvés előtt mindig elmondok egy imát. Még nem fejeztem be amikor hangokat kezdtem hallani. Először egy osztálytársamét, majd egy videósét akit szeretek. Körbe akartam nézni hogy honnan jönnek a hangok de nem tudtam. Teljesen le voltam bénulva. Egyedül hangot tudtam kiadni de azt se rendesen. Kiabálni akartam hogy valaki segítsen de nem nagyon tudtam, inkább nyögdécseltem. A kezeimet nem nagyon éreztem, (mozgatni egyáltalán nem tudtam) olyan volt mint amikor elzsibbadnak. De azért egy kicsit tudtam vele tapintani és olyan volt mintha kis emberek lettek volna a karjaimban. A szobámban voltam, de mivel nem tudtam mpzogni, csak az ablakomon beszűrődő fényt láttam. Nemtudom mi volt ez eddig soha nem volt ilyen. Nem rémálom volt mert nem aludtam. Amíg nem fejezem be az imámat addig sose alszom . Időben se jönne ki mert hajnali 1 körül néztem utoljára a telóm utánna még forgolódtam és 1:30 volt amikor ennek vége lett. Szóval max negyed órás lehetett. Azt nemtudom hogy a való életben is adtam e ki hangot. Leírva nem hangzik ijesztőnek, de nagyon az volt. Mintha tényleg megtörtént volna. Most félek aludni. Tényleg nemtudom mi volt ez

2021. dec. 23. 01:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Alvásparalízis.
2021. dec. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján tényleg paralízis. Általában elalvásnál, vagy ébredésnél jelentkezik. Velem pl. ébredésnél volt eddig csak. Ijesztő, de nyugi nincs semmi baj csak az agyad játszik veled.
2021. dec. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amugy szerencséd van hogy te nem ilyen fekete démonokat meg ilyeneket láttal
2021. dec. 23. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ŕégen stresszesebb életem volt, olyankor nemcsak reggeli paralízist de még esti ágyremegést is átéltem.


A paralízisnél démont is láttam, sokszor rajtam csücsült a bestia.


Hangokat mondjuk nem hallottam sose, lehet mert hallássérült vagyok. Egyébként állítólag ilyenkor belül szólalnak meg a hangok, tehát hallanom kellett volna vmit.

2021. dec. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Hangok hallása miatt én a helyedben elmennék egy pszichiáterhez, mert ez nem játék. A megbomlott elme tesz ilyet.
2021. dec. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok eszed van neked is, hogy rögtön megbomlott elmézel. Az alvásparalízisnek normális velejárója amit átélt, mert ilyenkor tudatodnál vagy, de az agyad még REM fázisban van, mint amikor álmodsz. Kicsit olyan mintha nyitott szemmel álmodnál. Ez csak egy alvási rendellenesség, nem pszichotikus epizód.
2021. dec. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Jobb lesz, ha leszoksz az imáról, úgyis csak kamu.
2021. dec. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%

6


Csak félig van tudatánál. Tudom, mert párszor átéltem és utána is néztem.


Amolyan köztes világ ez. Félig álom félig tudatos.

2021. dec. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!