Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyszer kipróbáltam a füvet,...

Egyszer kipróbáltam a füvet, ez 8 hónapja történt, és akkor pánikrohamot kaptam, azóta vagyok pánikbeteg, és depressziós, és ez egy ördögi kör. Többi lent?

Figyelt kérdés

Jártam pszichológushoz, és pszichiáterhez is.

Egy barátom azt mondta nekem, hogy azt csináljam, hogy szívjak be újra, és érezzem jól magam, ezt a szobámban csináljam, azzal aki szeretek, hogy kiüsse a rossz érzést, és elvileg vége a fű miatti paranoianak és a pánikrohamoknak, ti mit gondoltok?


2021. okt. 12. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ezt a pszichologusoddal kellene megbeszelni. van olyan szakember, aki nyitott a tudatmodositok (kontrollalt!!!) korulmenyek kozotti hasznalatara, terapias celbol, de ez magyarorszagon nyilvan nem adott. kerdes, hogy ha ujra bepanikolsz tole, mennyivel fog romlani a jelenlegi allapotod
2021. okt. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen.. én sem tudom, mit kéne tennem.
2021. okt. 12. 19:42
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Én azt gondolom, hogy pont ezért mondják, hogy ne füvezz! Persze mindig jön a kontra, hogy á ez nem drog, sőt még egészséges is, és aki nem támogatja, az mind vaskalapos vén hülye. Az agyról még viszonylag keveset tudunk, még a kutató orvosok is, ezért nem tudok okos tanácsot adni. Max annyit, hogy nézd meg a Numb című filmet. Magyarul Fapofa címen van, Matthew Perry a főszereplő, és pont így járt, mint te. Túlszívta magát, pánikbetegség, deperszonalizáció lett belőle, és úgy is maradt. Jó film, neked is tetszeni fog szerintem.
2021. okt. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi kettes, szétolvastam magam a témában, láttam a filmet, nekem bejött. Viszont megoldást nem tudok :/
2021. okt. 12. 19:57
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
Gratulálok. Ez már így marad.
2021. okt. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!