Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szetoid gyógyszert szed ,...

Szetoid gyógyszert szed , szedett balaki sokk ideig, (évek) milyen mellékhatások jöttek?

Figyelt kérdés
Más betegség is kijött miatta,

2021. dec. 24. 06:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Sztreoid.
2021. dec. 24. 06:14
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi jött ki?
2021. dec. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pl, csontritkulást okozott, ?
2021. dec. 24. 08:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szemnyomásemelkedést( glaukoma) okozott. És egyébként okoz csontritkulást is.
2021. dec. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nagymamámnak igen, okozott. A súlyos asztmája és a rá szedett szteroid teljesen taccsra tette őt 65-70 éves korára. Alapvetően jól tartotta magát, de ez a kettő kicsinálta.
2021. dec. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2 évig nagy adagban, aztán 1 évig kis adagban szedtem. Szörnyű gyógyszer, de sajnos muszáj volt. 44 éves vagyok, oszteopéniám van, ami a csontritkulás előtti állapot, tehát látszik, hogy igen, csontritkulást okoz. Emellett az izmokat legyengíti, lépcsőzni nem bírtam, koncentrálási gondjaim voltak, ízületfájdalmat is okozott.
2022. jan. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!