Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy ha a koronavírus elleni...

Hogy ha a koronavírus elleni vakcina beadatása után 1 perccel elájulok mi következik?

Figyelt kérdés

Ugyebár elég nyilvánvaló, hogy vakcina nélkül sehova sem lehet majd kolbászolni (még az orvosi ellátást is megtagadják majd tőlünk) ezért sajnos szinte biztos vagyok benne, hogy fel kell vennem az oltást. Egyébként teljesen egészséges szervezetként önként sosem venném fel.


Azonban én azt hallottam olyan emberektől akik felvették az oltást, hogy fél óráig ott kell maradni az oltást követően. Én ettől megmondom őszintén beparáztam teljesen. Kiskoromban rossz emlékek maradtak a kórházzal kapcsolatban és félek a bent léttől. Félek attól is, hogy ha valami miatt az oltást követően egy pillanatra elszédülök azonnal tolóágyra fektetnek és mindenféle csöveket tesznek belém valamint gépek alá tolnak és hetekig ott tartanak valamint kísérleti alany leszek, akin a mellékhatásokat fogják kutatni.


Kórházfóbiás vagyok ezért merült fel bennem ez a kérdés.

Ne hülyézzetek le légyszíves.


Szóval akkor a kérdésem egyenesen annyi, hogy számíthatok e ilyen beavatkozásokra ha rosszul sül el nálam a vakcina beadása vagy miután magamhoz tértem egy gyors vérnyomás mérés után haza engednek?



2021. jan. 10. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Csak szólok, hogy normális orvos minden oltás eseten, tehát a csecsemőknél is kéri, hogy egy fél órát maradj még a váróban. Az oka nagyon egyszeru; sose tudni nem e allergiás valaki egy összetevőre és akor azonnal tudnak segíteni. Nem kell tulkkmbinalni
2021. jan. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Sajnos aki rosszul lesz tőle, azt azon nyomban elszállítják a NASA

kísérleti laboratóriumába, ahol hetekig tartó vizsgálatok után átadják a földönkívülieknek, akik magukkal viszik az idegen galaxisukba.

Mégis mi a fenét vártál, de komolyan? HÜlYE VAGY.

2021. jan. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Még ha kórházfóbiás is vagy, fel nem foghatom, hogy ha egyszer bementél, és megkaptad az oltást, hogy a bánatba lehet attól beparázni, hogy még fél órát unatkozni kell egy padon ülve.

Egy ájulás miatt semmilyen csövet nem fognak beléd dugni, és saját felelősségre haza is mehetsz.

2021. jan. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem történik semmi. Én már megkaptam az oltást. Annyi, hogy igen, ott kell maradni. Ha elszédülsz egy pillanatra leültetnek, kapsz egy pohár vizet és kérik szólj ha rosszabbul vagy. Ennyi.
2021. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten én is tartok a kórháztól . Oltást egyenlőre nem kaphatok betegesem miatt amiket kapok gyógyszerek nem férnek össze az oltások egyes alkotó elemeivel .
2021. febr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!