Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Így lesz székletem?

Így lesz székletem?

Figyelt kérdés
Mostanában túl sok mindent összeettem, ezért szeretnék egy pár napos kúrát, amikor csak gyógyteákat iszok, esetleg üres levest eszek. Amin viszont elgondolkoztam, hogy ha ezt kb 7 napig csinálom, akkor addig nem lesz székletem? Ha a teákba keverek lenmagot, akkor rendben lesz a nagydolog?

2021. dec. 24. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 7napit ne csináld..Nem hülyéség a böjtölés sőt hasznos is viszont 7 nap az sok, azzal már inkább ártasz.Én azt ajálnom hogy inkább kb 2 napig csináld max. Tehát pl ma este eszel utoljára és utána pedig vasárnap. Hidd el ez bőven megtisztit.

Viszont ha 1 hétig csinálod akkor belassul az anyagcseréd és ha elkezdesz ismét enni hízni fogsz..

2021. dec. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne üres levest egyél, hanem legyen benne sok zöldség. Emellett napi 2-3 fej főtt cékla ill. vegyes erjesztett csalamádé savanyúság vagy savanyított káposzta. A vizet megkötő, egyébként emészthetetlen sok növényi rost nagyon kedvező.
2021. dec. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pár napig ne egyél húst és feldolgozott ételeket, csökkentsd a búzalisztből készült ételeket.

Igyál sok vizet, teát és nyugodtan egyél tartalmas zöldség levest, a növényi rostok nagyon fontosak.

Gyümölcsöt, sok zöldséget fogyassz nyugodtan.

Éhgyomorra igyál reggel citromos, enyhén langyos vizet.

2021. dec. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És ha be tudsz szerezni savanyú káposztát, (ha szereted) nyersen a legjobb.
2021. dec. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!