Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A rokonom 67 éves, és nemrég...

A rokonom 67 éves, és nemrég kórházba került. Nagyon súlyos tüdőrákja van, és már levegőt is alig tudott venni 2napja, enni és inni pedig egyáltalán nem tudott. Tegnap előtt még minket hívott, hogy rosszul van nagyon, nem tud enni és nem kap- (?)

Figyelt kérdés

-levegőt. mivel kedden került a kórházba, és szerdán kiderült hogy vírusos annak ellenére hogy itthon csináltunk 1 gyorstesztet és még a mentősök is csináltak neki. mind a kettő negatív lett.).

Ma a kórházban azt mondták hogy jobban van és eszik is.. ez szinte teljesen lehetetlen, mert tegnap előtt és tegnap még szinte haldoklott, és azt mondta hogy senki nem foglalkozik vele ott. Nagyon rossz érzésem van ezzel kapcsolatban. szerintetek igaz, hogy jobban van, vagy csak azt mondják? Nem is tudunk beszélni vele, mert a telefonját nem tudja már felvenni és mondta hogy ne hívjuk, mert alig tud beszélni.


2021. dec. 24. 21:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
34%

Nem lehetetlen, mert mikor mama kórházba került (ott is pont tüdőrák volt azt hiszem) és mikor ment oda apa akkor mondta, hogy látta hogy egy csomó kaja ott volt. Tehát valószínű, hogy nem tudott enni és nem etette meg a személyzet.

Ez 10 éve volt. Azóta szerintem még rosszabb az egészségügy.

2021. dec. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
40%

Szegény basszus 😞 nagyon sajnálom őt, milyen rossz ez egyébként, hogy a szerettünk tudjuk,hogy ilyen bajban van,és tehetetlen az ember kb 😞 kitartást nektek! 😞

Ui.: sajnos én is voltam bent,le se szarják az embert,és a kutyával nem beszélnek úgy, mint a betegekkel..mintha a beteg unalmában haldokolna, vagy nem lenne jobb dolga kb😅.. és ők akarnak fizetés emelést...legszívesebben egy Ft se ezeknek.... TISZTELET A KIVÉTELNEK!

2021. dec. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy durva lesz, amit mondok és le leszek pontozva érte, de az ember röviddel a halála előtt jobban érzi magát. Ismertem valakit, aki többszörös áttétes volt, enni- inni nem tudott, nagyjából magánál sem volt, félre beszélt már napközben, de estére rendeződött nála a beszéd, tudott enni és inni. Este pedig meghalt.
2021. dec. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
30%
2: Ha te dolgoznál napi 12 órát 150 ezer forintért, mindenki téged hibáztat, te milyen kedvvel járnál be dolgozni? :)
2021. dec. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
A tapasztalataim alapján azt gondolom, hogy nincs neki sok hátra, és abban is van valami, amit írtak előttem, sok ember jobban lesz mielőtt meghal, sajnálom.
2021. dec. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos ahhoz nagyon kevés az ápoló személyzet hogy mindenkivel alaposan tudjanak foglalkozni.Én magam mivel jobban voltam,etetgettem beteg társamat.A jó betegtársak felérnek 1 nővérrel.

Ahogy írták,a súlyos betegek megérzik a halálukat,és valóban jobban is lesznek.Ha valakit meg hívnak be,attól elszeretnének bucsúzni.

Addig szinte meghalni sem tudnak,amig nem búcsuztak el.

2021. dec. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%

4es: ha tudom ,hogy 150et keresek, és gyűlölöm ez miatt csinálni,akkor nem megyek be és nem a beteg embereken adom ki,és nem velük bunkóskodom,mert ez a hivatás akkor nem nekem való:)

Egyébként rengeteg ismerősöm van kórházban, és nettó 250körül szoktak kapni átlagban,de mondták van mikor rosszabbul ,van mikor jobban..

Viszont aki fizetés miatt nem segít az embernek,hanem bunkozik, és ilyen dolgokat csinál,hogy a fekvő betegnek aki rászorult,nem tudja elhagyni az ágyát,nem adnak neki enni,nem foglalkoznak semmivel és stb...akkor nem kell ezt a pályát választani.. ennyi :)

Ez nem mentség arra,hogy a kiszolgáltatott betegeket leszarjuk.

2021. dec. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
39%

#4

Remélem a bőrt is lehúzzák annyira az egészségügyben dolgozókról úgy összevetve mindenkiről, hogy ha majd ők kerülnek be, átgondolják a dolgokat!

Sajnos nálunk is kijutott a rosszból, és oltás nélkül úgy mentem be a szobába hogy ha valaki elém mer állni szétszakítom az bejárati ajtót velük együtt, érdekes módon duzzogva bemehettem, de 29 éves fejjel sokkolt engem amit ott láttam, és ez csak egy tetves mozgásszervi rehabilitáció volt, nem is egy komoly lábadozó.

Tőlem semmi jót nem kaptak az ott dolgozók, és némelyik idiótának meg is mondtam hogy eljön az az idő amikor Te is ilyen körülmények között leszel.

2021. dec. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
52%
Valószínűleg azt sem tudják melyik betegről van szó, csak megnyugtatásul mondtak valamit a kagylóba.
2021. dec. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
14%
7: Szábold hozzá, hogy egy ápolóra hány beteg jut. Gondolj bele azért abba is, hogy a betegek se javítanak a helyzeten. De ha ennyire okos vagy a 8- assal együtt: menjetek be és csináljátok ugyanazt egy hétig, amit ők ;) Boldog karácsonyt! :)
2021. dec. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!