Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemrég léptem be a 7. terhessé...

Nemrég léptem be a 7. terhességi hétbe,mindennap szedem a vitaminokat,viszont étvágyam egyáltalán nincs,nagyon kevés étel van amit megtudok enni.Most észrevettem mindkét kezemen kis sárga foltokat.Ezek mi miatt vannak?

Figyelt kérdés

2020. nov. 19. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A sàrga boltokat nem tudom ..én jelenleg 15hetes vagyok és én is így voltam az ennivaló al..mármint a hús a pörkölt fűszeres kaja nem kellett abszolút .viszont azóta is inkább a gyümölcs a főzelék kompot ilyenek .
2020. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi 1es vagyok...elírtam a sàrga foltokat....🤨
2020. nov. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen nálam is pontosan ezek vannak😊
2020. nov. 20. 02:17
 4/4 anonim ***** válasza:
14 hetes vagyok, abban az időben nekem se volt étvágyam alig tudtam enni valamit, sőtt fogytam is valamennyit(bár van is miből) Savanyúkáposztát meg ilyesmit :D pár hét múlva visszaállt a normalis mennyiség, de én továbbra se kívánok húst túlzottan. Főzelék ilyesmi :)
2021. márc. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!