Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz tüdőgyulladásom?

Rocko9 kérdése:

Szerintetek lesz tüdőgyulladásom?

Figyelt kérdés
Szóval ma voltam egy fotózáson. Kinnt szabad téren de ma nem volt több 0 foknál kinnt. Nagyon hideg volt. Mikor elkezdtük a fotozást meg annyira nem de 2 órán keresztül kinnt voltunk és én szanaszét fagytam. Vékony kabátba vékony ruhába. Órákon keresztul mar jegge fagytam. Szerintetek lehet hogy tüdőgyulladásom lesz? Ellegge felek :/
2021. dec. 26. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Kizárt! A legjobb esetben náthás leszel pár napig.
2021. dec. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha annyi eszed van, hogy fagyban kimész 2 órára vékony ruhában, akkor lehet.
2021. dec. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kialakulhat akár. Azonban megúszhatod egyszerű megfázással is.
2021. dec. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát nem gondoltam bele hogy ennyire hideg lesz meg nem sejtettem hogy ilyen sokaig fog tartani. De nagyon hideg volt a vegen mar nagyon faztam. Remelem telleg nem lesz tudogyulladas. Haza ertem egybol ittam egy forro teat meg meleg ruhaba oltoztem.
2021. dec. 26. 18:07
 5/11 anonim válasza:

Nem hiszem, bár elég sokat kint voltál

Én alsógatyában ugráltam havon, de az csak 15 perc volt, megúsztam

2021. dec. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És ha esetleg tüdőgyulladasom lenne az mennyi ido utan derul ki? Ugy ertem mar holnapra jelentkeznenek a tunetei?
2021. dec. 26. 18:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Reggelre tuti jelentkeznek, ha tüdőgyuszi. De nem nagy cucc, kapsz antibiotikumot, pihenés és viszlát.
2021. dec. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jah csak az a baj asztmás vagyok. És ezért félek a tüdőgyulladástól :/
2021. dec. 26. 18:26
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát szerintem emiatt nem lesz. Pl nekem eddigi életemben soha nem volt tüdőgyuszim (kopp-kopp), úgyhogy ezért gondolom, hogy nem olyan egyszerűen alakul az ki.

24N

2021. dec. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg nem lesz. Ha netalán mégis, akkor antibiotikummal szépen ki lehet kezelni.


Szedjél nagy adag C és D vitamint, igyál sok forró teát (de ne fekete vagy zöld teát, amit élénkít).


Ha van, tegyél a teába egy kis mézet és sok gyömbért, és ha lehet, pár napig inkább könnyebben emészthető ételeket egyél.

2021. dec. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!