Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akinek lúdtalpa / bokasüllyedé...

Fish1 kérdése:

Akinek lúdtalpa / bokasüllyedése van, segítene néhány kérdésben?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy a kezdeti stádiumban a bokasüllyedés okozott-e derék illetve sarokfájdalmat?

Sosem voltam derékfájós, de az utóbbi hónapokban mégis jellemző lett rám. Illetve a sarkam is szokott fájni, az Achilles ínnél kétoldalt. Gyermekkorom óta X lábam van, viszont a vizes talplenyomatom nem utal lúdtalpra. De nem tudom hova tenni ezeket a fájdalmakat. Lehetséges-e, hogy kezdődő bokasüllyedés?



2021. dec. 26. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudok válaszolni a kérdésedre, de ha fájdalmas lépni, főleg ülés, fekvés után, esetleg sarkantyúd is lehet. Megfelelő, rendszeres gyógytorna elvileg sokat tud segíteni, illetve átmenetileg kinezio tapasz is segíthet, ha bírja a bőröd (van, akinek irritálja a bőrét).
2021. dec. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
idk
2021. dec. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igen, lúdtalpas és derékfájós vagyok.
2022. febr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem most leaz talpbetetem. Bokasullyedesem van. Nem is tudtam. 41 eves vagyok.


A derekam egy ideje majd leszakad. A terdemben neha volt ki nyilalas meg kattogott a csont es neha keresi a rendes helyet. Utana beall es minden ok.

Remelem segiteni fog a talpbetet.


Es futocipobol a stabilat kell keresni! Ott vanak olyanok amikbe muanyag van beepitve ezert megtartja a labat. Gyogytornaszom mondta.

Ki kell cserelni a talpat a sajat talpbetetre es az elvileg jol tamaszt.

2022. júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!