Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetek terhes majd ez miatt...

Lehetek terhes majd ez miatt vagy így is védve vagyok?..

Figyelt kérdés

Sziasztok.18eves vagyok. Karácsony első napján elmentem a paromhoz karcsonyozni. Nem tudtam, de úgy alakult hogy nála alszom.

Nem volt nálam a fog.gatlo.

Es este együtt voltunk, bennem ment el.

Másnap este 2 fog.gatlot vettem be.

Viszont ez a gyógyszer nekem nem jó vérzés zavart okozott nekem. Van belőle még 6 szem elfogy es utana váltok.

Ez miatt kb. Pont 2 hetente jön meg. Holnap lessz hogy letelik a 2 het es meg nem érzem.

De igy ebből még lehet baj?


Előre köszönöm a válaszokat!



#Kihagyottgyogyszer #Masnapdupla
2021. dec. 27. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet ebbol baj! Alapbol kihagytal egy szemet, de ezen kivul ez a gyogyszer nem jo neked, kozti verzesed van, lehet, hogy nem ved rendesen.

Ilyenkor kiegeszito vedekezes javasolt egyebkent is, ha verezgetsz es mellette szexelni is akarsz.

2021. dec. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
lehetsz terhes, mivel a fogamzasgato rendsertelen szedese noveli a teherbeeses kockazatat.
2021. dec. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.


1-es. Mennyi idő múlva csináljak tesztet, ha esetleg nem jönne meg holnap vagy a héten? Mert pontosan 2 hetente szokott nyar óta.

2021. dec. 27. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!