Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár napja bejelentette az...

Pár napja bejelentette az államfő, hogy Január végéig a két oltással rendelkező személyek a harmadikat is fel kell vegyék. Ti felveszítek?

Figyelt kérdés
2021. dec. 30. 12:01
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem lett bajod!!! Ettől függetlenül én a hosszú távú mellékhatásoktól félek. Nem akarom, hogy az immunremdszerem kicsinálja. A szervezet antitest függővé válhat ennyi oltás után.
2021. dec. 30. 13:15
 12/31 anonim ***** válasza:
43%
“ A szervezet antitest függővé válhat ennyi oltás után.”…. Azt hiszem ezek után azt kell mondjam, hogy ne taníts többet!
2021. dec. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
A harmadik oltásról szóló, kérdésben szereplő bejelentés mikor és hol hangzott el?
2021. dec. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

#13 "Ugyanakkor azt tervezik, hogy legkésőbb január végén harmadik oltáshoz kötik a védettségi igazolványt, tehát elvesztik érvényességüket a két oltás után kiadott dokumentumok, ha a második oltást nem követi harmadik."


[link]

2021. dec. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Kérdező, sokkal nagyobb az esélye annak, hogy az éles vírusfertőzés következtében induljon be nálad autoimmun folyamat (lényegében ez a poszt-COVID, enyhe eseteknél akár 45%-ban előfordulhat), mint arra, hogy az oltás által termeltetett tüskefehérjére reagáljon végzetesen rosszul az immunrendszered.



Én már rég túl vagyok a harmadikon, ígyis van fülzúgásom, náthák után visszamaradó hurutos köhögés, mostanában nehezen kezelhető seborrhea stb, nem kell nekem még ennél is több autoimmun/gyulladásos folyamat.

2021. dec. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
51%

Nem kötelező a harmadik, csak a védettségi igazolványhoz kell, ami logikus is.


Amúgy meg érdemes megjegyezni, hogy az államfő nem a miniszterelnök, hanem a köztársasági elnök.

2021. dec. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

#12

Nagyon vicces hozzászólás. Drágám mi köze az utóbbi kommentemnek a munkámhoz? De komolyan magyarázd már meg.


Angol orvosok kutatómunkáit olvastam el, valamit videókat néztem, ahol nem egy hanem több orvos is elmondta, hogy függőséget okoz. Amiből te azt szűrted le, hogy ne tanítsak.

2021. dec. 30. 13:59
 18/31 anonim ***** válasza:
De kötelező a harmadik, egészségügyben is, és szerintem a pedagógusoknak is.
2021. dec. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Az egészségügyben dólgozók már bevették a harmadik oltást. A pedagógusoktól elvileg január végéig fogják kérni.
2021. dec. 30. 15:07
 20/31 anonim ***** válasza:
51%

Nem. Mire az elsővel beoltattam volna magamat, (nem idősen, minden alapbetegség nélkül), addigra olyan tapasztalatokat láttam saját ismeretségi körben, és olyan számban, illetve addigra olyan mennyiségű információt olvastam el - pro és kontra - orvosoktól, virológusoktól és sejtbiológusoktól olyan angol nyelvű forrásokból, amit én hitelesnek tartottam - hogy én végül én végül úgy döntöttem, hogy nem.


"Ha kettőtől nem haltál meg, a harmadiktól se fogsz."


Remélhetőleg nem, és nagyon nagy valószínűséggel nem.


Ugyanakkor számomra több, mint elgondolkoztató az, hogy három hete azzal a - számára sokkoló, és nehezen feldolgozható - hírrel hívott fel egy móri barátnőm, hogy az ismeretségi körében négy haláleset történt nagyon rövid időn belül: egy házaspár mindkét tagja a harmadik mRNS típusú vakciájukat követő egy héten belül (együtt, ugyanazon a napon oltva), és egy anya és a lánya, akik szintén egy napon lettek oltva, ugyanazon mRNS vakcina 3. dózisával.


Nyilván van rá matematikai esély, hogy egyikük esetében sincsen ok-okozati összefüggés az elhalálozás és az oltás között, és pusztán véletlen időbeni egybeesés egy ember ismeretségi körében két dupla haláleset az oltást követő rövid időn belül. Mindenkinek a saját ítélőképességére van bízva, hogy hány százalékban határozná meg ezt a valószínűséget.

2021. dec. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!