Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár napja bejelentette az...

Pár napja bejelentette az államfő, hogy Január végéig a két oltással rendelkező személyek a harmadikat is fel kell vegyék. Ti felveszítek?

Figyelt kérdés
2021. dec. 30. 12:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
69%
Már felvettem vagy 3 hete.
2021. dec. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
69%
Nekem már a 4. ledz esedékes
2021. dec. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
69%
Már novemberben felvettem
2021. dec. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
70%

Nem veszem fel, mert le sem esett. Ilyen baromságot... egy oltást nem lehet felvenni, maximum beadatni. Örömteli, hogy szakemberek használnak teljesen értelmetlen kifejezéseket. :)

Amúgy én az első sem kettőt sem vettem fel, nemhogy a harmadikat. Akinek kell, annak örömmel átadom az én adagjaimat is, használja egészséggel. Mellesleg, akkor most kötelezővé tették a harmadik oltást? Vagy mit takar az, hogy fel KELL vegyék?

2021. dec. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem tervezem. Az első kettőt is csak a munkám miatt vettem fel (szervizmérnök vagyok, covid előtt jártam Európát), de semmi szükségem nem volt rá, ígyse utaztam. Továbbá pár hónapja farokcsont és farizom fájdalom kínoz, amire se az urológus, se az ortopéd orvos, se a reumatológus nem tud mondani semmit. Lehet, hogy semmi köze az oltáshoz, mert a második oltás után hónapokkal később jöttek a tünetek, de itt vagyok alig negyvenes és nem tudok sokáig ülni vagy háton feküdni. Na meg a bizalom is elveszett.
2021. dec. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Kettőt kaptam tavasszal, de többet már nem szeretnék, viszont ha rámkötelezik ott kell hagynom a munkám, és a szüleimhez se tudok haza menni, mivel ők más országban laknak.

Annyira kétségbe vagyok esve, mert imádom a munkám, és nem rég vizsgáztam is. Kárba megy a sok készülés.

2021. dec. 30. 12:48
 7/31 anonim ***** válasza:
48%
Mi a munkád?
2021. dec. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
9%
Én szerencsére nem mentem bele ebbe a végeláthatatlan spirálba! És nyilván ezután sem fogok.
2021. dec. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
0%
Ha rádkötelezik, akkor beadatod a harmadikat is. Ha kettőtől nem haltál meg, a harmadiktól se fogsz. Nekem se lett semmi bajom a harmadik oltástól, és önszántamból adattam be, nem kötelezett rá senki, nem függött tőle a munkahelyem.
2021. dec. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Három éve vagyok pedagógus, és az utolsó egy évben rengeteg energiám ment el a portfólió írásával, majd a vizsgatanítással. Aki ezen keresztül megy pontosan tudja, milyen sok idegeskedéssel jár. Ennek ellenére imádom a munkám. A pénz sem érdekel, csak tudjak tanítani, ez a mindenem.


Ez a helyzet viszont annyira megvisel,nem tudom hogyan tovább. Még párom sincs, akire tudnék támaszkodni lelkileg.

2021. dec. 30. 13:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!