Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár napja bejelentette az...

Pár napja bejelentette az államfő, hogy Január végéig a két oltással rendelkező személyek a harmadikat is fel kell vegyék. Ti felveszítek?

Figyelt kérdés
2021. dec. 30. 12:01
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

#17: Mit tanítasz? Ha szabad kérdeznem.

Továbbá csak az állami iskolákban írták elő az oltási kötelezettséget.

2021. dec. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Igen, pont elég az, hogy az államiban kérik, mert én is pont ott tanítok.


Most azért válaszoljak a kérdésedre, hogy majd te is azt mondhasd, hogy jobb ha nem is tanítasz? Legyen annyi elég, hogy pedagógus vagyok, aki nem akarja elveszíteni a munkáját egy vakcina miatt.

2021. dec. 30. 23:32
 23/31 anonim ***** válasza:
Nektek az egyik legfontosabb a 3 oltás adta védelem, ti is nagy dózisban kapjátok el, ami életveszélyes lehet rátok, addig meg terjesztitek. Mi a baj az oltással? Jóhiszeműen kérdezem.
2021. dec. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Ugy adjak, be az oltast, hogy az emberek nem tudjak, hogy hajlamosak e a verrogok kialakulasara. Sajnos sok fiatal beszamolojat hallgattam meg, sajat tapasztalaikat mondtak el az oltassal kapcsolatban. Sokan lebenuktak, szivizomgyulladasukett vagy verrogok alakultak ki a testenek tobb pontjan.

Tovabba egy biologus elmondta, hogy egy olyan mikro penget tartalmaz az oltas, ami elvagja a hajszalereket. Miutan ezt nyilvanossagra hozta nemsokara ra megoltek.

Szov el akartak hallgattatni.

2021. dec. 31. 16:17
 25/31 A kérdező kommentje:
Szivizomgyaulladas*
2021. dec. 31. 16:17
 26/31 anonim ***** válasza:
0%
Te amúgy mit szívsz?
2021. dec. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
23%
Gondolod, ha ez igaz lenne amit ide leírtál az oltásról, akkor nem derült volna ki, amikor használat előtt minden országban bevizsgálják az oltóanyagot?
2021. dec. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
2021. dec. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Hiába a 0% l epontozás, én főképpen az összeesküvés-elmélet hívő kommentelőnek erre a megjegyzésére gondoltam: "Tovabba egy biologus elmondta, hogy egy olyan..."

Tehát hogy ha ez az állítás igaz lett volna, az kiderült volna már régesrégen.

2021. dec. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Jo tegyuk fel, hogy nem igaz, de konyorgom csak nekem tunik nem normalis dolognak az, hogy eg, ev alatt 3 oltast adnak az embernek.

Ez eszmeletlen sok, es akkor februarban az egeszsegugyisek kapjak a negyediket is. Ez teljesen abszurt, egy csomo vegyszert tolnak a szervezetbe.

2021. dec. 31. 17:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!