Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a szívem? Olyan...

Miért fáj a szívem? Olyan mintha valaki szorítaná.

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje ez megy, de az utóbbi hetekben egyre többször. Minden nap és egyre sűrűbben. Nem akarom hogy anyu még jobban idegeskedjen ezért még senkine nem szóltam.

13/L


2010. szept. 7. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is szokott olyan érzésem lenni,mintha feszítene néha meg szúr is.de inkább szólj egy felnőttnek, nem kell halálra rémíteni csak hogy te is megnyugodj.
2010. szept. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem biztos hogy szívfájdalom. Milyen jellegű a fájdalom? Szúró, éles, vagy tompa? Milyen egyéb tüneteket tapasztalsz magadon közben vagy előtte? Sok kérdés felmerülhet, melyet mégiscsak egy orvossal kellene megbeszélned.
2010. szept. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még ahhoz,hogy szívbajod legyen.Szerintem idegeskedsz vagy szorongsz és amiatt lehet talán.De mégis csak jobb lenne az orvosodtól megkérdezni.
2010. szept. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy a szív nem szúrhat mivel nincs benne olyan ideg ami ezt az érzést kiváltaná. Szív csak tompa fájdalommal fájhat. Ha szúr, az a tüdő, és az is csak akkor szúr, ha beszorul a levegő, pl. ha megijedünk... stb.
2010. szept. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

kb 1 1,5 éve nekem is ez megy...:S

szerintem nagy bajod/bajunk/nincs...de azért mégis az a legbiztosabb ha elugrassz az orvoshoz...(én nem mentem el,valamiért nem akartam+én se mondtam el senkinek)

2010. szept. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!