Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? Nem korai...

Mi lehet a bajom? Nem korai hogy fáj a szivem? 17éves lány vagyok! Kb 1 hete kezdődőtt és minden egyesnap fáj a szivem! Olyat érzek mintha valaki megfogna hátulról és szorítana! Miért van ez?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:

mindenképp kérj beutalód kardiológiára.

nem fogyókúráztál mostanában?

2010. máj. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem fogyokuráztam
2010. máj. 9. 13:31
 3/6 anonim válasza:
lehet,hogy stressztől fáj, nekem is fájt a szívem, még olyan is volt, hogy nem kaptam levegőt, de kivizsgáltak és makk egézségesnek találtak.elmentem pszicholósuhoz, jártam hozzá egy keveset és azóta minden rendben.de én is először a kivizsgálást ajánlom.
2010. máj. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló panaszokat okozott a mitralis prolapsusom. Ez a mitralis billentyű apró "rendellenessége". Nekem heves szívdobogásérzés és tachycardia (szapora szívműködés) is társult a mellkasi fájdalomhoz. Menj el a háziorvosodhoz, ő csinál egy EKG-t és megmondja, hogy szerinte kell-e, hogy továbbutaljon kardiológiára. Én 19 voltam, amikor kiderült nálam, szóval vizsgáltasd ki magad.

Lehet pl. pajzsmirigy túlműködés is az oka.

Egyébként nem kell megijedned, nekem pl. írtak fel rá gyógyszert és ha érzem, hogy megint nagyon dobog a szívem, beveszek 1-et és kész.

Szerintem nálad se súlyos...

2010. máj. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyugtatást!!
2010. máj. 16. 15:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szerelmes vagy egy fiuba és azért fáj :D
2010. máj. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!