Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A karantént el lehet hagyni...

A karantént el lehet hagyni vészhelyzet esetén?

Figyelt kérdés

Ha utazok Magyarországra akkor elvileg karanténba kell lennem 10 napig. Ha pl faj a fogam es fogorvoshoz kell mennem akkor megbuntetnek ha epp akkor ellenoriz a rendor?

Nem tudom hogy mukodik mert 3 eve voltam utoljara Magyarorszagon es nalunk nincs ilyen karanten dolog.


2022. jan. 2. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Hát a karantént szigorúan veszik. Ha nagyon fáj szerintem hívd a 112-ot es mond el hogy karanténba vagy. Aszerint tudnak segíteni. Sok sikert!!
2022. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Csak kíváncsiságból, hol élsz, hogy nincs karantén?

Amúgy fogfájás miatt nem hagyhatod el. Kellemetlen de nem vészhelyzet. Ha olyan a dolog, hogy tényleg életveszélyes vagy maradandó károkat okozna ha későn kezelnék akkor lehet elhagyni.

2022. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Hol nincs karantén??
2022. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtan hagyd el, ha nem vagy beteg. Semmi értelme az egésznek, csak szivatásra jó.
2022. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vészhelyzet ha pl ég a ház, fogfájásra ott a fájdalomcsillapító
2022. jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

USA-ban elek. Itt nincs karanten. Utazas utan ha ugy nyilatkozol valahol hogy 2 heten belul utaztal akkor bizonyos helyeken nem fogadnak.

Ha covidos vagy akkor meg otthon maradsz de nem ellenorzik. Volt ismerosom akit felhivtak minden nap hogy hogy erzi magat de nem ellenorzik hogy kilepsz e a hazbol.


Fogfajas lehet elviselhetetlen is. Egyszer be volt gyulladva az egyik fogam es aludni alig birtam tole. Mentem dokihoz amint tudtam

2022. jan. 3. 02:23
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem a fogorvos nem vészhelyzet :D ha épp nem ömlik a szádból a vér... de ha vészhelyzet van (egészégügyi) akkor mentőt felhívod és elmondod hogy koronás vagy és ez meg ez a panaszod, ezért meg ezért kell mentő! ha kigyullad a ház nyilván elhagyod, más vészhelyzet annyira nincs,
2022. jan. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Magyarorszagon nincs tb-m, igy fizetni kell ha mentot hivok. Lemondtam mikor kikoltoztem
2022. jan. 6. 01:28
 9/9 anonim ***** válasza:
ha nagy baj van akkor megéri a pénzt nem? inkább fizetek mint meghalok!
2022. jan. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!