Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vissza fog térni a normális...

Vissza fog térni a normális szaglásom?

Figyelt kérdés

Még november elején beteg voltam, az első fél-egy hétben szinte csak büdöset éreztem. Utána 1 hétig semmit, majd lassan elkezdett visszatérni, de még nem tökéletes.

Alig érzem a levegőben lévő illatokat, pl mosás után az öblítő, mások parfüme, készülő ételek illata vagy hogy büdöseket is említsek, pl szennyvíz, füst, izzadtság, szájszag. Bár az utóbbiak nem igazán hiányoznak, így egész élhető a reggeli heringparti a buszon. :D

De nem csak a levegőben lévő szagokkal van ez, hanem úgy általánosságban is kevésbé érzek mindent. Ezen lehet javitani vagy elősegíteni, hogy újra a régi legyen? Esetleg csak az idő segít vagy teljesen reménytelen?


2022. jan. 3. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vissza, de van akinek nem
2022. jan. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem pl nem tért vissza
2022. jan. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 1 év alatt lett olyan, mint eredetileg.
2022. jan. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 1 hónapja ment el teljesen a szaglásom, mostanában kezdem nagyon enyhén érezni az erősebb szagokat. Én cinket és B vitaminokat szedek emelt dózisban. Olvastál már a szaglástréningről?

[link]

Én annyit szoktam csinálni, hogy mindenféle erős illatú/szagú dolgot megszagolok, ami épp a kezembe kerül. Illóolajakat, nyers hagymát, az ételeket, amiket főzök, öblítőt, mosószert, ha mosok, parfümöt stb. Talán ez is használ valamelyest.

2022. jan. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!