Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez? Többi lennt.

Mitől lehet ez? Többi lennt.

Figyelt kérdés
Nekem kb. Másfél éve tart ez a dolog. Munka közben kezdődött hogy hirtelen megszédültem hányingerem lett stb. Minden vizsgálatot végig jártam (koponya Mr,vérvétel fül orr gégészet gasztroenterológia stb) van amikor 1 hétig enyhe tünetek de nagyon sokszor ha megyek valahova beszállok a liftbe bemegyek egy üzletbe (egyedül) hányingerem lesz szédülök stb. Sokszor ki is mentem az üzletből vagy boltból mert azt hittem ott hányom össze magam. Sokszor már nem is merek elmenni sehova már dolgozni se mert félek hogy rosszul leszek. Másnak volt már ilyen vagy mit tudnék tenni? Válaszokat köszönöm !

2022. jan. 3. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pánikbetegség?
2022. jan. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ha igy leirva úgy gondolod akkor gondolom neked volt/van?
2022. jan. 3. 18:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Koronavirus
2022. jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3. Másfél éve.....
2022. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Post covid
2022. jan. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Covidot hagyjuk mert kb 1 honapja volt szóban és sokszor voltam tesztelve és szerencsére mindíg negatív voltam
2022. jan. 3. 19:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Flurona
2022. jan. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Folyadékfogyasztás is befolyásolhatja.
2022. jan. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szorongás/pánikbetegség. terápia es gyogyszer kombo segíthet.
2022. jan. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!