Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fontosnak tartom a drasztikus...

Fontosnak tartom a drasztikus intézkedéseket a vírus terjedésének érdekében, az allábiakat tudom megtenni, mit gondoltok? (lennt a többi)?

Figyelt kérdés

Higiéniai előírásokat alap, hogy betartom, mimimum, hogy kajálás, cigizés, ivás előtt fertőtlenítek.

Puszi, kézfogás nuku

Ha náthás vagyok, köhögök, tüsszögök, egy tapottat se mozdulok otthonról

Hanyagolom a tömegközlekedést, CSAK bicóval járok mindenhová

DE: Mivel biciklis futár vagyok, ebből élek, nem tartom fontosnak a teljes otthonmaradást, pont azért mert fontosnak tartóm a melómat, a kialakult helyzet miatt, elvégre én viszem a kaját egy csomó olyan embernek aki önként karantént vállalt. Csak bankkártyás fizetés van, ha borravalót kapok, azt is csak elrakom, és fertőtlenítem utánna a kezemet.

Mondanám, hogy szájmaszkot is hordok, dehát sehol se találok..:/

Vélemények? Javaslatok?



2020. márc. 15. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jól csinálod. Vigyázz magadra.
2020. márc. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Sokra nem mész, míg dohányzol. TUdtad, hogy a te esetedben pl. a C-vitamin szinte teljesen mértékben nem szívódik fel. Igazából nem is értem a vírustól félsz. A dohányzástól ígyis-úgyis kialakul a COPD, ami ugyanazt okozza, mint most a koronavírus.
2020. márc. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tedd le a cigit, az tényleg sokat segít.


Egyébként lehet még maszkot kapni. Próbáld meg aukciós oldalakon, mint például Vatera, eBay. Ez utóbbinál lehetőleg európai eladókat nézzél, ha nem májusban akarod megkapni - ki tudja, mi lesz még itt addig.

2020. márc. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

bocsi, ha félreérthető voltam, de én a vírushordozást szeretném megakadályozni, magamat nem féltem annyira mint másokat

Így a cigi téma legyen tárgytalan légyszi:)

2020. márc. 15. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!