Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hideg vizes zuhany/ fürdés?

Hideg vizes zuhany/ fürdés?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy miket írnak róla, hogy milyen hatásai vannak. Mit gondoltok, ha valaki életvitelszerűen átáll erre, akkor lesz észrevehető hatása? Max hány percet lehet hideg vízzel zuhanyozni, fürdeni? Ti csinálnátok ezt?

2022. jan. 5. 15:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10 perciiiig?
2022. jan. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Miért, az túl sok?
2022. jan. 7. 15:22
 13/13 anonim ***** válasza:
79%

Én is hideg zuhannyal/fürdővel kezdtem pár éve. Fittebb lesz utána az ember és endorfin is felszabadul közben, ami meglehetősen jó érzéssel tölt el. Emellett valóban segít hozzászokni a hideghez, például akár télen is simán futok egy topban és rövidnadrágban.

A párommal, pontosabban most már férjemmel napi szinten járunk ki a mellettünk lévő kisebb tóhoz, már simán megy akár a 15-20 perces fürdő is, melegebb (8-10 °C) vízben pedig a fél órás is, igaz, ehhez kellett azért idő, eleinte csak 5 perc körül ment.

2022. jan. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!