Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki tapasztalt a fül...

Valaki tapasztalt a fül gyantázásban? Apumnak gyantáztam a fülét, a pálcikát be is tettem a gyantával együtt, majd ki is téptem, de maradt bent még egy darabka. Azt csipesszel ki is vettem. Mennyi az esélye hogy még mélyen belül maradhatott gyanta?

Figyelt kérdés

2022. jan. 5. 18:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Én még benéztem utána, nem láttam már bennebb, viszont gyantát már nem találtam. Ő pedig azt mondja érzi is meg nem is, nem tudja eldönteni. Ha van is, lehet valami baja tőle, vagy az kiesik magától?
2022. jan. 5. 18:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt többet ne csináld ! Veszélyes 1 mutatvány .Kis ollóval ami látszik ki kell ollózni.A többi marad ott .
2022. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem valósziínű, hogy mélyre ment volna a gyanta. Amúgy milyen márkájú gyantát használsz?
2022. jan. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Waxx.me, mézes gyanta
2022. jan. 7. 20:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyantalemosó olajos fülpiszkálóval kipucolni.
2022. jan. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!