Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyen időben meg lehet fagyni...

Ilyen időben meg lehet fagyni fűtés nélkül?

Figyelt kérdés
2 fok van ott ahol mama lakik. Kb dél-1 óra óta nem működik a fűtése, én külföldön vagyok. Kért egy kis hősugárzót egy ismerősétől, de azt mondja már alig akar be is kapcsolni. A ház nincs szigetelve. Most nagyon idegesít hogy mi lesz vele így este.

2022. jan. 6. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak van valami ismerős a közelben aki visz oda neki egy normális hősugárzót és be is üzemeli neki.


Reggelre - 10 fok is lehet, nem vicc ez. Intézkedj.

2022. jan. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bent azt mondta még nincs hideg, kint van 2 fok. Az a baj alig laknak emberek ott a faluba, számukat nem tudom, meg mama kegyetlenül makacs. Mondtam neki menjen át valamelyik szomszédhoz éjszakára, de egy jól van jól vannak lerázott (természetesen nem ment át).
2022. jan. 6. 23:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Rendőrséget, körzeti megbízottat kell ilyenkor hívni.
2022. jan. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, kihűlhet (nem megfagy, kihűl).
2022. jan. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is hívd a rendőrséget
2022. jan. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Minden ok, 13 fok volt a házba reggelre. Már küldtem szerelőt, most már van fűtés.
2022. jan. 7. 15:21
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért a 13 az jó kevés... de jó, ha megoldódott.
2022. jan. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, szegény.

Nálunk a kedves Eon döntött úgy, hogy télvíz idején újítja fel a hálózatot. 4 napon keresztül reggel 8-tól délután 4-ig nem volt áram, és értelemszerűen nem működött a kazán sem. Szerencsére nálunk hőszigetelt a ház és van fával fűthető kandalló is, de így is fáztunk.

A szomszéd még jobban szívott, náluk újszülött baba is van.

2022. jan. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!