Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Páromnak is és nekem is...

Páromnak is és nekem is tüneteink vannak közösülés után hosszú ideig, mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Augusztus óta járunk kivizsgálásokra.


A eset a következő:


Fogamzásgátló tablettát szedtem. Nyáron kezdődött. Akkor már 1.5 éve együtt voltunk és nem volt hasonló.


Ha óvszer nélkül szexelünk, nekem megnövekedett hüvelyi folyásom és alhasi fájdalmaim vannak, páromnak pedig érzékenyek a heréi és alhasi fájdalmai vannak. Én nőgyógyásznál voltam, a tenyésztés nem mutatott semmit, mindenre negatív voltam, de be volt gyulladva a méhnyakam és a hüvely. Párom is mindenre negatív lett, neki is gyulladást állapítottak meg. A kezelés ideje alatt szigorúan óvszert használtunk. Mindketten rendbe jöttünk, orvos tanácsára újra vissza térhettünk az óvszer nélküli szexhez. A tünetek újra kialakultak mindkettőnknél. Megint vissza tertünk az óvszerhez, megint elmúltak a tünetek. Megint elhagytuk az óvszert, megint tünetesek vagyunk. Egy ördögi kör.


Az összes létező nemibetegésgre szűrve vagyunk, egy kisebb vagyon volt és mégis ez van.


Valaki találkozott hasonlóval?

Merre tovább?


2022. jan. 8. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Én abbahagytam a hormonális fogamzásgátló tablettát. Gumival védekezünk.


Ez volt számunkra a megoldás.


Nekem méhszájsebem alakult ki miatta. Gondolom, részben a hormonális tabletta miatt. Részben amiatt, mert ugye a hüvely savas, az ejakulátum meg lúgus és ez hosszú távon sajnos nem tett jót ott belül a dolgoknak. A méhszájseb tökéletes melegágya a bajoknak, fertőzéseknek. Belekerültem egy ördögi körbe, amivel kettő évig küzdöttem/küzdöttünk. Sok anti-biotikum kúrán estem át, meg kúpos kezelésen. Páromat is kezelték.


Nem vagyunk az analis szex hívei. De sajnos először streptococcus, aztán enterococcus faecalist mutattak ki nálam az éves szűrésen (közel van a két járat, ez biológia). Aztán a páromnal is, konkrétan az ejakulátumban (erre szedtük a gyógyszereket). Nagyon-nagyon makacs fertőzésről van szó, senkinek se kívánom. Borzasztó nehéz kiirtani. Emberi bélrendszerben van a helyük és nem a hüvelyvezetékben.


Ebből kigyógyultunk nagy nehezen. Viszont újabb probléma alakult ki. Hajlamos lettem a "felfázásra".


Véres vizelet, láz, rosszullét, hasfájás. Nagyjából fél évente durva felfázasom volt, megkeserítette az életemet. Voltam nőgyógyásznál és urológián is. Aztán tavaly ismeretlen eredetű alhasi fájdalomra ébredtem. Voltunk kórházban, mert nagyon rosszul voltam. Azt látták a vérképemből, hogy valami gyulladásom van, de nem láttak a röntgenen semmit elváltozást.


Akkor döntöttem el, hogy végleg abbahagyom a tablettát. Nekem ez nem éri meg, hogy fél évente durván "felfázok" (ugye felfázás egyenlő azzal, hogy a húgy vagy a hüvelyvezetékbe kerül valami nem odavaló).


Nekem sok gondott okozott (hüvelyszárazság, fertőzés, méhszájseb, felfázás). A libidómat is nagyon lenyomta.


Szóval, Mi se tudtuk mi van pontosan. De azt sejtettem, hogy a tabletta pont azt teszi tönkre, ami miatt szedem. A gondtalan együttlét örömét.


Lehet nálad is valamilyem folyamatban levő, kezeletlen gyulladás. Ez egy érzékeny egyensúly, ami bármi miatt felborulhat. Vagy oda-vissza adogatott lappangó fertőzés. Ha gondot okoz a tabletta, akkor el kell engedni.

2022. jan. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bőr- és nemibeteg gondozóban csinálták a teszteket?
2022. jan. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Urulógián csinálták páromnak. Mármint levették a mintát és azt küldték tovább. Nekem pedig a nőgyógyászom hasonlóképp.
2022. jan. 8. 12:53
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fussatok egy kört a bőr- és nemibeteg gondozóban, ott azért több mindent láttak már
2022. jan. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!