Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vastagbél pozíciója?

Vastagbél pozíciója?

Figyelt kérdés

Hát nem is tudom hogyan kezdjem (nem is biztos, hogy ez a legjobb kategória a kérdésnek).

[link]

Alapvetően (elvileg) így néz ki a bélrendszer. Ami most érdekes, az a 10-es pont, vagyis a végbél. Neten azt találtam, hogy az átlagos hossza a végbélnek 12 centiméter, ami záróizomtól addig a nagy "kanyarig" értendő. Namost, viszont anális közösülés közben ha férfi pénisze hosszabb, mint ez a 12 centi akkor mégis hol tud benne "elférni"? Van annyi üres rész az emberi testben, hogy a szigmabél (9-es rész) pozíciója meg tud változni és az a "kanyar" ott ki tud valamennyire egyenesedni? És ha igen, akkor ez milyen mértékben tud bekövetkezni? Csak mert neten azért ma már szép számmal lehet találni olyan videókat, ahol az adott művésznő az akár 40 centi hosszú szexuális segédeszközének teljes részét simán felhelyezi magába. És akkor azt mégis hogyan tudja megtenni? Mert akármennyire is rugalmas és hajlékony az az eszköz, több mint 90°-os szögben az sem fog elkanyarodni...

(Bocs, ha túl trágár lett, ennél kulturáltabban nem tudtam megfogalmazni a kérdést...)



2018. máj. 4. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:

" az akár 40 centi hosszú szexuális segédeszközének teljes részét simán felhelyezi magába" És honnan tudni, hogy ott nincs valamilyen trükk, pl. teleszkópos a cucc? A bűvészek is gyakran élnek ilyen cselekkel. Én nem hinném el olyan könnyen. Most majd lehet, jönnek azzal, hogy van aki lóval is közösül, bele is haltak már páran mellesleg.

Egyébként ahogy péniszből is van több méret, a végbél se milliméterre 12 centi mindenkinél, valamint gondolom bizonyos mértékig tud tágulni, nyúlni (utóbbi csak tipp). Meg az sem biztos, hogy a 12 centinél nagyobb péniszt, vagy bármekkorát, mindig feltétlenül tövig nyomják, a való életben.

2018. máj. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Látni hogy nincs trükk.

Az oké, hogy nem "mindig feltétlenül tövig nyomják, a való életben", de több ezer olyan videó van mikor igen is a 20+ centis pénisz gond nélkül, őőő, felmegy.

2018. máj. 4. 16:09
 3/6 Argloss ***** válasza:

A szerveink rugalmasak. Nyilván nem nyomhatóak össze a végtelenségig anélkül, hogy károsodnának, de azért van bennünk hely bőven. Terhes nőt láttatok már?

A beleink se olyanok, mint a slag, vagy pvc csövek. Rugalmasak, sőt a helyzetüket se tartják olyan fixen, mint a képen. Megfelelő síkosítás és ellazulás mellett egész nagy dolgok is elférnek benne, az alsó szakasz ilyenkor kiegyenesedik. Egyébként a merev pénisz is hajlékony bizonyos szinten.

2018. máj. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hányan vannak itt olyanok, akik bontottak már tyúkot, csirkét. Egy rajz a felépítéséről és amit akkor látsz, amikor felbontod nyomokban hasonlít csak.
2018. máj. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez eléggé erős állítás. Boncoltam csirkét, anatómia gyakorlaton, és egyáltalán nem nyomokban hasonlított, úgy nézett ki, ahogy azt a csirke belső szerveit ábrázoló rajzon bemutatták. Persze, a csirkét nem az emberéhez kell hasonlítani, mert akkor valóban nem lesz meg az a nagy hasonlóság. :)
2018. máj. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

"látni hogy nincs trükk"

ez jó vicc

2018. máj. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!