Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Súlyos szélgörcsre mit szed...

Súlyos szélgörcsre mit szed aki szintén ebben szenved?

Figyelt kérdés
Sajnos IBS-em és laktózérzékenységem van,és ha hiszed ha nem az anyám jött rá,hogy szélgörcsöm van!Többször vitt már el a mentő ezzel a pokoli fájdalommal,de soha semmilyen orvos nem tudta megmondani mi a bajom.Azt érzem mintha felfújnának levegővel,szúr a szívem legszivesebben hánynék vagy szellentenék de sehol semmi nem jön ki,majd kapok infuziót 4-5 óra elteltével elmúlik a fájdalom hazaküldenek,és egész éjszaka szellentek.Utána néztem a neten és ott szembesültem azzal a ténnyel hogy az olyan betegek mint ami nekem is van,gyakori a szélgörcs.Már egy éve szenvedek többször vitt el a mentő,és senkinek nem tünt fel hogy szélgörcsöm van.Az espumizán...nem segít,ugyanis a menstruációnál is mindig ez van és akkor sem használt.Nyílván nem fogok tanácsot kérni azoktól az orvosoktól akik eddig ezt nem vették figyelembe,tehát ha van másnak is ilyen problémája adjon tippet amig nem találok egy új orvost.
2010. szept. 8. 15:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!