Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen utasítások betartásával...

Milyen utasítások betartásával lehet egészséges szinten ébren maradni 120 órára?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Új munkahelyem megköveteli a 120 munkaórás munkavégzést egyhuzamban. Közben nem enged egy perc pihenőt sem. Nem szeretném kikészíteni a szervrendszeremet, de a munka miatt kell a pénz. Igy nem válogathatok. Energia ital, kávé, sőt, egy kis drogot is használtam már, de 97 óra hossza után végem van.

2011. okt. 30. 23:14
1 2
 1/13 anonim válasza:
a legfontosabb utasítás h ne aludj el :SSS
2011. okt. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom a választ de én inkább híd alá mennék mint hogy 3 hét után meghaljak.
2011. okt. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég erősen törvénybe ütköző munkáltatói gyakorlat, szóval én jogi úton kezelném a problémát.


Amúgy ez lehetetlen, 120 órás alvásmegvonást Guantanamon alkalmaztak vallatási célból, de ha jól tudom, ezt is ENSZ határozat tiltja, vagyis erős a gyanúm, hogy ez kamukérdés.


De azért válaszolok: 120 órát komoly egészségkárosodás nélkül nem lehet rendszeresen csinálni. De ha egyszeri alkalomról van szó, akkor elméleti síkon a különféle amfetamin származékok (melyek ilyen célú használata illegális és kábszerrel való visszaélésnek számít, az összes törvényi és munkahelyi szankciót is beleértve) jók erre a célra, ha jól tudom a II. vh.-ban bombázópilóták is ezt használták.

2011. okt. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Most ezt nem értem. Nagyjából semmilyen munkajogi szabállyal nincs összhangban.
2011. okt. 31. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tereld jogi útra, ez komoly egészségkárosodást okoz a dolgozóknál. Nekik sem lehet jó, ha nem lenne állandó állományuk, márpedig így nem lehetne. Milyen munkahely ez?
2011. okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hol kell 120 órát ébren lenni?

Nekem a 48 óra is nehéz, pedig az hol van a 120tól.. és ha éjjel nincs semmi, 2-3 órát még pihenhetek is.

2012. jún. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez kamu kérdés . Ilyen nincs. Valami újat találj ki.
2013. nov. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

Ja ez egy kamu kérdés.


Nem csak hogy sehol nem követelnek ennyi ébrenlétet, de fizikailag is képtelenség. Még drogokkal sem hiszem, hogy 5 napig ébren tudna egy ember maradni. Ráadásul ha valahogy mégis, belehalna. Nem kellene ezt rendszeresen csinálni, elég egyszer megkísérelni.

2014. ápr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Drogok nélkül lehetetlen, egyszer maradt ki nekem 2 éjszaka, a végén már annyira rosszul voltam, hogy minden bajom van és még nem is dolgoztam.
2014. ápr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
áruld már el,hol és mit dolgozol? 5 napig pihenő nélkül? ilyen nincs!
2015. febr. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!