Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire egészségtelen napokig...

Mennyire egészségtelen napokig ki sem mozdulni otthonról pl. sétálni?

Figyelt kérdés
Majdnem minden nap végzek nehéz gyakorlatokat (guggolástól vállból nyomásig).
2022. jan. 9. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:

A testnek, vagy a szellemnek?

Nálunk van vagy 3 fok odakinn, semmi hó, meg ilyesmi. Kinézek az ablakon és az élettől is elmegy a kedvem. Talán pillanatnyilag testileg is lelkileg is feltöltődnék tőle, de aztán rövid időn belül újra punnyadt lennék. Szerintem egy 10 percre tártra nyitott ablak, egy ASMR videó meghallgatása és egy kis olvasás tea/kávé mellett ugyanilyen jót tud tenni. Esetleg egy 5-10 perces jógagyakorlat reggelente, vagy valami szellemi elfoglaltság, pl olvasmánylista összegyűjtése, kis nyelvtanulás, fűszerek rendszerezése is kikapcsoló tud lenni a szellemi frissességnek.

Én pl igaz most nem napok óta vagyok itthon, de felmondtam a munakelyemen és márc. 1-től álláskereső leszek. Lesz időm gondolkodni. Valószínűleg magmnak fogom áldozni ezt az időt, leginkább nyelvtanulásnak, szakmai tudás frissítésének.

Alapjáraton sem lenne semmi bajod pár napos semmittevéstől a punnyadáson kívül, de ha csinálsz pár gyakorlatot és aktívan tartod az elméd, legalább a nap felében akkor főképp nem eshet bántódásod. :D

2022. jan. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az otthoni mozgás nem pótolja sétát.Az más jellegű mozgást vált ki.
2022. jan. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ASMR lol xd
2022. jan. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!