Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sokan komolyan úgy gondolják,...

Sokan komolyan úgy gondolják, hogy akit az orvostudomány tart életben / anélkül rég meghalt volna, az nem érdemli meg az életet, mert úgyis túlnépesedés van?

Figyelt kérdés
2022. jan. 9. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen. Bár attól függ mire értik. Amikor az életképtelen súlyos rendellenességgel, betegséggel születetteket életban hagyják, azzal én sem értek egyet. De sok sz.rházi nem csak rájuk érti és nem gondol abba bele, hogy mit ugat. Gondolok itt pl. az oltásellenesek egy agresszív ostoba rétegére, akik szerint az orvosok gyilkosok és mindent az immunrendszerre kellene bízn, természetesen nem csak a covid oltásokra értik. Pedig gyógyszerek, oltások (nem covid) nélkül sokan ma már rég halottak lennének. Valamint sok kezelés, terápia nélkül. Szóval igen, van egy ilyen alja réteg, amik szerint dögöljön meg mindenki, akinek nem elég erős az immunrendszere. Persze gondolom ha az ő szerette kezdene el haldoklani vagy halna meg, akkor egyből máskép gondolná. Az orvostudomány nélkül sokan halottak lennénk rég.Na meg vannak a véresszájú haljon meg a fél emberiség típusok. Persze, a túlnépesedés probléma, de azt nem úgy kellene megoldani, hogy a már élőknek kivánjuk a halálát, hanem pl. tudatos családtervezéssel, 2 gyereknél többet senki se vállaljon a jövőben stb. De ezek a véresszájúak csak tapsikolnak, pedig ha ennyire zavarja a jelenlegi túlnépesedés, hogy azonnali megoldást szorgalmazna és kívánja a már élők halálát, akkor kezdje magával. Mert az ilyenek azt hiszik, hogy ők értékesek, más random ismeretlen meg csak halljon meg. De ha azt mondanák neki holnap te és a párod, vagy h jobban átérezze: csak a párodnak irány a kivégző osztag, mert túlnépesedés van egyből menne a sírás.
2022. jan. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én már 1 éves koromban meghaltam volna és a zárójelentés alapján pont túl erős volt az immunrendszerem, mert lényegében autoimmun reakcióim voltak, ezt nyomták el szteroidokkal (prednisolon vagy mi) és kaptam némi antibiotikumot "felülfertőződésekre". Később is voltam kórházban hasonló bajjal és krónikus beteg is vagyok.

Megkaptam, hogy genetikai hulladék vagyok, kár, hogy élek és úgyis túlnépesedés van, jobb volt régen, amikor a gyengék meghaltak.

2022. jan. 9. 15:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 A túlnépesedést születésszabályozással kell megoldani, Nem a meglévő emberek halálba taszításával!
2022. jan. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3. Olvasd már el újra amit írtam. Mert pont ezt írtam, amit te. 1 voltam.
2022. jan. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok szintén. Aki teljes életet tud élni a betegségével is, szóval nem csak egy szobanövény, ami szerintem a betegnek sem élet, azokat nem értem, miért támadják. :( de ha majd az ilyenek családtagja lesz beteg, vagy ő, akkor ők lennének a legjobban felháborodva, ha le genetikai hulladékoznák.
2022. jan. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 Csak gyorsan végig szaladtam az írásod, kicsit félreértelmeztem. Bocsi!
2022. jan. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond. Hosszú lett. Gondoltam, hogy nem olvastad rendesen végig. A nagyon hosszúakat én sem olvasom mindig végig.
2022. jan. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__1153586..


Például itt. A lepontozással is azt üzenik, hogy egyetértenek az illetővel, tehát haljak meg. 192. válasz környéke, ahogy everlight vagy ki hivatkozta.

És ezt a hozzáállást az elmúlt 1,5 évben gyakran tapasztalom itt IS, COVID és bármi más betegségek kapcsán is.


Szerintem is ha velük történne, ők sírnának a leghangosabban.

2022. jan. 9. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!