Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez a covid nyálteszt minek...

Ez a covid nyálteszt minek számít?

Figyelt kérdés
Kijött a control csík, és alatta nagyon halványan a másik, ami a pozitivitást jelzi. A mellékelt ábra szerint pozitív az egyén, ha nagyon látszik, illetve ha halványan látszik. Na nekem NAGYON halvány, sokkal halványabb mint az ábrán, éppen csak látszik. Ez minek számít? Szerintem negatív.

2022. jan. 10. 18:17
 1/8 anonim válasza:
100%

Ha szabad szemmel látható, az bizony pozitív lesz sajnos.

Esetleg csinálj még egyet, ha azon is van második csík, akármilyen halvány is, akkor teljesen biztos lehetsz az eredményben.

2022. jan. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mutatok egy képet. Ez a halványság is pozitív?

[link]

2022. jan. 10. 18:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tipikus vagy-vagy. Nekem anno nagyon látszott. Csinálj szerintem is egy másikat.
2022. jan. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen tesztek leírásában az szokott szerepelni, hogy 15 perc múlva adnak megfelelő eredményt, 20 perc után viszont már használhatatlanok.

Szóval ha 20 perc után van egy halvány csík, az akármi is lehet.

Vagy csinálj egy másik tesztet, vagy menj el egy PCR-re.

2022. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
89%

Első vagyok megint

Tényleg elég gyenge a teszteredmény, mindenképpen csinálj másikat szerintem.

2022. jan. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csináltam mégegyet, egyértelmű pozitív. Köszi a válaszokat.
2022. jan. 10. 20:03
 7/8 A kérdező kommentje:
Az viszont szomorú, hogy feleségemnek pár napja, amikor lázas is volt, meg feküdt is (egyébként gyorsan lecsengett) csináltunk egy gyorstesztet, orrosat, és negatív lett. Ma ugye én is megcsináltam, mert nekem ma kezdődött teljesen más tünettel (köhögés, rekedtség), és nem adott egyértelmű pozitívat a nyálas teszt. Most mindketten csináltuk megint, mindkettő pozitív. Pedig figyeltünk is nagyon, hogy az előzőket is jól csináljuk... nem lett túl pozitív (höhö) véleményem ezekről a tesztekről...
2022. jan. 10. 20:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont fordítva lett. Torokból pozitiv, nyàlteszt negatív. Ugyan azon a napon
2022. jan. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!