Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi válthatja ezt ki?

Mi válthatja ezt ki?

Figyelt kérdés
Reggel borzalmasan fáradtnak és gyengének éreztem magam. Semmihez sem volt erőm, ébren maradni is alig tudtam, de ez napközben enyhült és nap vége felé el is múlt. Étvágyam fogjuk rá hogy volt... napközben megettem 2 pizza szeletet és késő délután még kettőt. Már lefeküdtem az alváshoz, de hírtelen erős alhasi fájdalmat éreztem. Nem vettem be gyógyszert, mert csak a legvégső esetekben szoktam, ráadásul a fájdalom tűrő képességem is magas,de mindössze néhány percen belül annyira felerősödött, hogy már ordítottam a fájdalomtól. Nehezen elmentem vécére és ott ki is jött minden (hányás, hasmenés, de 95%-ban csak az elso). Ez még kétszer megismétlődött, majd már be kellett vennem egy fájdalomcsillapítót. Elmentem fürödni és a forró víz nagyon jól esett. Kiszálltam és szinte amint letudtam feküdni, el is aludtam. Ma úgy keltem fel mint tegnap... ugyan úgy volt az egész. Este felé jár már és érzem, hogy ismét elkezdett enyhébben fájni, míg tegnap a semmiből hírtelen nagyon gyorsan felerősödött. Ma is csak egyszer ettem, három körül, de nem hiszem hogy a kaja miatt lenne (romlott lenne vagy valami...). Ez mitől lehet? Mennyek el ez miatt kórházba, vagy elég a házi orvos?

2022. jan. 11. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes?
2022. jan. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lehetetlen
2022. jan. 14. 16:49
 3/11 anonim ***** válasza:
Tesztelték?
2022. jan. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
L*?
2022. jan. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igaz lány vagyok, 17, és tudom azt hogy korombeliek többségénél fentállhat ez, de nálam az a bökkenő, hogy én még szűz vagyok...😅

Úgyhogy ha nem ismétlődik meg a szentlelkes történet, akkor tízmillió százalék hogy nem vagyok terhes

2022. jan. 14. 21:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a szüleidet de szerintem agyon is vernének ha 17-évesen terhes lennél
2022. jan. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na igen... ez meg a másik
2022. jan. 15. 17:27
 8/11 anonim válasza:

Egyet tudok ajánlani.

Fordulj mihamarabb orvoshoz! Nagyon sajnállak, de ugyanaz a véleményem mint sokszor másoknál.

Tudom, hogy kíváncsi vagy mi lehet, de ezzel orvoshoz kell fordulni, illetve a szülőknek elmondani mindenképp, mert akár baj is lehet ebből.

Amit pedig még ajánlani tudok, hogy ilyenkor ne gyorskaját, zsírosat vagy egészségtelen ételt egyél, hanem legfőképp almát, gyümölcsöt, zöldséget. Ilyenkor nem feltétlenül könnyű azt enni ami jó, s nem azt ami jól (jobban) esik, de ez is segít. Illetve az alma feltétlenül jó hányás hasmenés után, ezt könnyen megemészti a szervezeted és sokat segít abban, hogy jobban légy.

Mihamarabbi jobbulást kívánok! ❤️

2022. jan. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jobban vagy kedves kérdező?
2022. jan. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen, teljesen elmúlt
2022. jan. 18. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!