Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi válthatja ki...

Szerintetek mi válthatja ki belőlem ezt? 15/L

Figyelt kérdés

Mostanában eléggé rakoncátlankodik bennem valami furcsa érzés. Napközben az iskolában egyszer csak elkezd nagyon hevesen verni a szívem, meg fájó érzés van a mellkasomban. Ez pár percen belül el is múlik, de 10-20 perccel később megint előjön. Össze vissza zabálok mindent, állandóan éhes vagyok, és 12 óra alvás sem elegendő ahhoz, hogy kipihentnek érezzem magam.

A hangulatom nagyon ingadozó. Egyik szünetben sírok a sarokban, a másik szünetben pedig a nevetéstől sírok.Nem "költői túlzás", ez konkrétan így van. Nem tudom, mi lehet velem. Arra gondoltam, hogy biztos azért van, mert nagyon tetszik egy fiú, de hát az azért túlzás lenne. Vagy van benne valami? Minek a tünetei lehetnek azok, amiket felsoroltam?



2017. nov. 11. 21:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Így a leírtak alapján leginkább a kevert szorongásos és depressziós zavarra hasonlít. A te korodban gyakori lehet enyhébb formában,kinőheted,de ha súlyosnak érzed,kérd az iskolaorvos vagy a szüleid segítségét.
2017. nov. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!