Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nem kezelem a vese problémá...

Ha nem kezelem a vese problémáimat, akkor meghalhatok? (Semmiféle kezelést nem fogadok el.)

Figyelt kérdés
2022. jan. 11. 22:10
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Értem, szóval gyerekként beteg voltál, ezért most is beteg akarsz lenni. Ragaszkodsz ahhoz amit utálsz. Szuper.
2022. jan. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Minek jársz ehhez a pszichológushoz, mikor lószart se ér? Állami? Menj másikhoz, de inkább már pszichiáterhez, antidepresszánst kéne szedned.
2022. jan. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Használnak az ilyen gyógyszerek?? Mi van akkor ha a személyiségemmel van baj, ami már nem "javítható"??
2022. jan. 12. 14:29
 24/37 anonim ***** válasza:
Nem lehet rá garanciát vállalni, de általában használnak. A feltételezetten "nem javítható személyiséged" is a depressziód egyik tünete. Akármilyen is a személyiséged, lassú türelmes munkával az is javítható. A jelenlegi pszichológusoddal miről szoktatok beszélni?
2022. jan. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Mindenről, kivéve arról amit kiszeretnék mondani.
2022. jan. 12. 14:40
 26/37 anonim ***** válasza:

Akkor keress másik szakit.

Olyan meg, hogy javíthatatlan személyiség, nem létezik. A kognitív terápia lényege, hogy a gondolkodásmód megváltozik. Persze, nem megy egyről a kettőre, és nem is csakúgy megtörténik, tenni kell érte (azaz a te felelősséged és te munkád), de létezik, működik.

2022. jan. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Hát, úgy nem tud segíteni! Azért töltöd az idődet pszicho szakembernél, hogy jobban érezd magad. De az csak úgy megy, ha kimondod azokat a gondolatokat, amik nyomasztanak. Nem lesz rossz következménye, nekik az ítélkezésmentes elfogadás a szakmájuk, jó viszont annál inkább. És menj el a derekaddal a háziorvoshoz,lehet, hogy egy antibiotikum kell, és kész.
2022. jan. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

Javíthatatlan személyiség alatt azt értem hogy lehet hogy örököltem vagy átvettem az egyik szülőmnek a viselkedésmintáját, aki nagy valószínűséggel nárci, vagy pszichopata (nem én találtam ki,a pszichológus mondta hogy valamelyik lehet)...

Tanult vagy nem tanult dolog de gyorsan leszek ingerült (ilyenkor fáj az a dolog meg félek is hogy mi lesz) Legutóbb pl azért voltam mert az egyik rokon iszonyat flegma és vádaskodó hangon mondott valamit..

2022. jan. 12. 15:03
 29/37 anonim ***** válasza:
Te egész biztos nem vagy se nárcisztikus, se pszichopata, az már ennyiből is kiderült volna. Borderline még lehetsz, de az fejleszthető, és depressziós egészen biztosan vagy, az pedig jól kezelhető. Működj együtt a pszichológussal.
2022. jan. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Bírom amikor felnőtt, akár 40-50 éves emberek a gyerekkorukat, a szüleik nevelését hibáztatják az életük sikertleenségéért. Ilyenkor felmerül a kérdés, hogy oké, hogy így vagy úgy bántak vele a szülei amikor 10 éves volt, de mit cisnált Ő a saját életével az elmúlt 20-30 évben:D

Ez nem úgy működik, hogy egyszer ilyen lettél és onnantól kezdve vége. Az meg hogy flehúzod magad, na az meg végképp fejleszthető.

2022. jan. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!