Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyakori székelés ellen valami?...

Gyakori székelés ellen valami? Egy nap van úgy hogy háromszor is megyek, reggelente a kettő az alap. Valamit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
2022. jan. 12. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha kevesebbet eszel, nincs mit kikakalni :)
2022. jan. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy nap háromszor eszek, az nem olyas sok szerintem.
2022. jan. 12. 09:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A napi három és a háromnaponta egy még a teljesen normális kategóriába tartozik.
2022. jan. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Napi 2-3 székelésem van.
2022. jan. 12. 11:20
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Napi 3 nem normális, hiába szajkózzák ezt. Egyszerűen nem mész el és kész. Más is vissza tudja tartani fél napot, neked is menni fog, majd megszokod. Ez pszichés dolog, gondolom másodszorra már csak ilyen kis nyúlbogyónyi jön.
2022. jan. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem. Sajnos laza a székletem, bármit eszek…. Szinte minden wc után át kell mossam a fenekem..
2022. jan. 17. 20:41
 7/9 Dzsoki ***** válasza:
36%
Igen. Hasfogó gyógyszerek. 32 félét találtam az egyik gyógyszertár oldalán. Előbb azért érdemes lenne a háziorvosodat megkérdezni! Esetleg a gyógyszerésztől hasfogó gyógyszer ajánlatot kérni!
2022. jan. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az alapproblémát kell megoldani. Mivel híg a székleted ezért én azt gondolom hogy a hasfogó csak tüneti kezelés. Híg székletet nálunk az ételintolerancia okozott, igazából mindenki akikt ismerek és ilyen problémája volt azoknak mindenkinél kiderült hogy nem ehet bizonyos ételeket. Gyakoribb mint gondolnád.


Vagy menj el étel intolerancia vizsgálatra, vagy teszteld le otthon magadnak. Bemasolom amit egy másik kérdéshez írtam.

Valamire érzékeny vagy. Egy olyan dologra amit minden nap eszel. Ilyenkor kell azt csinálni hogy pár napig nem eszel pl búzás kenyeret (búza intollerancia), glutént (glutén intolerancia), laktóz tartalmú tejtermékeket, ha ez sem jó akkor maga a tehéntej is lehet a baj (tejfehérje intolleramcia) . Lehet még sok más is, nem tudom miket eszel gyakran.


Csak egy tipp, de én majdnem biztos vagyok benne hogy étel okozza. Ha ezeket megcsináltad és nemnműködik akkor menj el gasztroenteorologushoz mert lehet higy más okozza.

2022. jan. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Lehetséges ez állhat a háttérben. Mindenfélekép el fogok akkor menni ilyen vizsgálatra.
2022. jan. 19. 06:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!