Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kb 10 éve nem tudok egy jót...

Kb 10 éve nem tudok egy jót aludni, sose kelek fel úgy hogy jaj de kipihent vagyok és rengeteg energiám van .Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hiába alszom 10-8 órákat vagy 6-ot akkor se érzem a magam kipihentnek .Áltálános közérzetem is inkább a szomorkás és lehangolt jellemzi.

Más is van így ezzel?


22/L (Nem az egyetem miatt ,már előtte is ilyen voltam, csak most szükségem lenne energiára)



2022. jan. 12. 14:04
 1/5 anonim válasza:
Szia , ugyanez 16/f ... nálam a frontok hozzák elő , minden télen letört vagyok ideges feszült stb... nyáron alszok 3 órát csodásan érzem magam ilyenkor meg hiába alszok 10-et is
2022. jan. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%

Este - kísérletképp - igyál meg egy pohar/üveg sört!

(HB München-t tudom ajánlani mert az édeskés, lágy, kevés alkohol %)


Komló tartalma okán jobban fogsz aludni.

2022. jan. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
első - talán azt tanácsolhatnám ,hogy fáraszd le magad fizikálisan rendesen ,ne csak szellemileg
2022. jan. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vitaminhiány is okozhatja, szedj valamilyen multivitamint, esetleg b komplexet, magnéziumot, vasat.
2022. jan. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Áltálános közérzetem is inkább a szomorkás és lehangolt jellemzi."

A szomorkás és a lehangolt lelki, érzelmi, hangulati fogalmak, nem egészségügyiek. Persze hatnak a közérzetedre és fordítva.

Szerintem menekülsz valami elől, ami nem tetszik vagy nem akarod csinálni. Ha tudod/rájössz, mi az, meg is szüntetheted ezt az okot, és rengeteg energiád fog felszabadulni.

2022. jan. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!