Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vakcináció hír, 2022 január...

Vakcináció hír, 2022 január 12 mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Az Európai Gyógyszerügynökség szerint át kéne állni az évenkénti koronavírus elleni oltásra, mert a gyakori emlékeztető oltások károsak lehetnek az immunrendszerre, és hosszú távon nem is nagyon megvalósíthatók, írja a Bloomberg.


Az EMA szerint a négyhavonta megismételt oltások gyengíthetik az immunrendszert és kifáraszthatják az embereket. Ehelyett szerintük az országoknak több időt kellene hagyniuk az egyes adagok között, és inkább azt évente, ősszel-télen kellene azt beadni, mint az influenzaoltásokat.


Hír forrása : [link]


2022. jan. 12. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Ezt mondtuk régen. Egy évben egyszer elég aki akarja. Megvolt májusban, most hagyjanak ez év végéig
2022. jan. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%

Dehogy káros az immunrendszerre! Ez csak valamiféle újabb konteó!! :D


A vakcina semmilyen formában nem lehet káros!!!!!!!!!!! 😄 Aki mást állít az alusisakos laposföldhívő!!!!

2022. jan. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

#2 /irónia/


Már megtanultam hogy ezt itt minden esetben hozzá kell írni, akármennyire is egyértelmű! :D

2022. jan. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Egyáltalán nem érint a téma, mivel nem oltatok. Ez az oltottak gondja.
2022. jan. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Én is kivédtem ezt a problémát azzal, hogy a legjobb immunitást, a természetes immunitást választottam egy rosszul elsült influenza oltásból tanulva. Annál amit az immunrendszer önmagától tud semmi jobb nem létezhet. Sajnos már így is rettenetes károkat szenvedett el a gyermekkori oltások miatt a legtöbb ember eredendően tökéletes immunrendszere.
2022. jan. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalom ismerőseim körében is, hogy az oltottak állandóan náthásak, betegek, ha covidosak lesznek meg súlyosabb a lefolyás mint az oltatlanok között. Akkor tehát csak van ehhez köze az oltásoknak ha a gyógyszereket felügyelő hatóság is megerősíti ezt.
2022. jan. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én meg azt tapasztaltam a saját magam és ismerőseim körében, hogy semmi különösebb baja nincs senkinek az oltás óta, ami előtte ne lett volna. Én egyszer voltam náthás, mióta megkaptam, a párom, szüleim, nagyszüleim, tesóim, barátaim egyszer sem. Covidosok még oltás előtt voltunk, nem voltak különösebben nagy tüneteink, kb. egy megfázás volt az egész.

Nem azt mondom, hogy ne lehetnének gondok az oltással (mint minden más gyógyszerrel is), csak azt, hogy ha az ember csak a saját kis ismerősi körét nézi, abban nem érdemes szabályszerűségeket keresni, mert attól, hogy arra a pár emberre igaz valami, még nem lesz igaz mindenkire, de még az emberek többségére sem.

2022. jan. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismét egy "konteó", ami valóra válik.
2022. jan. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Van is nagyon találó mondás:


-Mi a különbség a konteó és a valóság között?

-?

-Kábé fél év! :)

2022. jan. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!