Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eldobahtó maszkot mennyi...

Eldobahtó maszkot mennyi ideig sikerült hordanod? Vagy a textilt mennyi ideig nem mostad ki?

Figyelt kérdés

2022. jan. 13. 12:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%
A 68%-os biztos benne van a NER-es maszkbizniszben. :D
2022. jan. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%
11: Persze, azért használok szinte mindig textilt. Nagy biznisz volt a szomszéd néninek megvarrni számomra azt a két darabot, amit váltok :D Te nagyon "okos"!
2022. jan. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
82%
Az elején hónapokig használtam talán 2 textil maszkot, egyszer mostam ki kb. az elején aztán nem érdekelt már. Mostanában sima eldobhatót használok, azokban könnyebb lélegezni is, nem tudom pontosan meddig, hetekig hordom. Nem voltam beteg már több mint 2 éve.
2022. jan. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
77%
Én még mindig azt a pár darab (eldobható) maszkot hordom, amit a "járvány" elején, 2020 tavaszán vettem, vagy kaptam.
2022. jan. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!