Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eldobahtó maszkot mennyi...

Eldobahtó maszkot mennyi ideig sikerült hordanod? Vagy a textilt mennyi ideig nem mostad ki?

Figyelt kérdés

2022. jan. 13. 12:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

Eleve kerülöm azokat a hekyeket ahol maszkot kell hordani.

Van hogy egy hónapig elvagyok egy eldobható maszkkal.

Csak bevásárláshoz veszem fel, munkahelyen szerencsére nem kell, meg bicajon sem.

Mivel már 15 perc után teljesen átázik, használat után mindig kiakasztom megszáradni, így nem szaporodnak el benne a gombák és baktériumok.

2022. jan. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%

Eldobhatót csak egyszer szoktam. Akkor használom, ha sokáig kell hordani, órákig. Ez kényelmesebb hosszú távon, mint a textil. Egyszer kellett majdnem egész nap. Akkor cseréltem is egyszer.

Textilt hetente mosom. Csak pár percig van rajtam, pl. a boltban, vagy a pékségben. De van olyan nap, hogy egyáltalán nem hordom.

Szerencsére olyan helyen dolgozom, ahol nem kell, mert egyedül vagyok egy helyiségben :)

2022. jan. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Egy eldobható maszk nekem kitart egy hétig. Csak buszon, boltban és munkahelyen bizonyos helyzetekben kell fölvennem. Van olyan nap, hogy nem is megyek boltba, ill. hogy nem busszal, hanem autóval megyek munkába.

Szerintem egy hét alatt 10-15 órát hordom. Tehát kb. annyit, mint egy hosszú munkanap alatt hordanám, ha egész nap kéne. Ezért lőttem be ez a cserélési gyakoriságot.

2022. jan. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

1 évig az elsőt. Mostam. Olaszországban hagytam el. Még mindig hordanám. :D

A másodikat tavaly nyár óta, mióta az elsőt elhagytam,mert az olaszoknál kellett akkor is zárt helyen.

Aztán ugyan ezt kezdtem hordani, amikor itthon ősszel elindult a csimbum cirkusz.

Mosom. Nyugi.

2022. jan. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
4. Vagyok. Természetesen egyszer használatos maszk. :D
2022. jan. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
#4: van haverom aki úgy nyomja mint te, neki az eredetileg kék maszkja már sötétszürke :)))
2022. jan. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

6.

Mosni kell. Mondjuk nekem fekete. :)

2022. jan. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7 vagyok. Mármint újonnan fekete. :D Basszus! :D
2022. jan. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%
Szintén egyszer használatos, van 2 db, már bő 1 éve megvannak, néha átöblítem, nem szoktam minden nap használni, csak a boltba kell.
2022. jan. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Amíg el nem veszítem. Annyit ér mint halottnak a csók...
2022. jan. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!