Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet 20 a fehérvérsejts...

Mitől lehet 20 a fehérvérsejtszámom?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez nagyon magas, de az orvosommal csak holnap fogok konzultálni. Decemberben covidos voltam. Hasmenés miatt csinálták, mert sajnos a vírus után felborult az emésztésem. Okozhatja ez? Vagy mindenképp daganat?

#COVID #magas fehérvérsejt
2022. jan. 13. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Beoltottak?
2022. jan. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Fertőzés, gyulladás hatására emelkedik, az normális. És mindig egyben kell vizsgálni a többi értékkel.
2022. jan. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Dehogy daganat,ne gondolj ilyenre. Nekem 18 volt egyszer, azt mondta a gyerekorvosom (13 eves voltam), hogy egy rosszul levagott korom is okozhat ekkora gyulladast a szervezetben. Tobb szaz/ezer lenne, ha daganat, leukemia lenne.

15 evesen megint nagyon magas lett a szam, akkor kiutesek miatt neztek meg nagyon fajt a hasam. Kiderult, hogy tej-es tojasfeherje erzekeny vagyok.

2022. jan. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1-es. Igen beoltottak. Miért?
2022. jan. 13. 15:25
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2022. jan. 13. 15:26
 6/10 anonim ***** válasza:
7%
Ha beoltottak, akkor ne csodálkozz, az oltás tönkere vágja a vérképet. Első körben, aztán jön a többi nemszeretem dolog.
2022. jan. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Ne hallgass a 6-osra.

Nekem pl. tökéletes a vérképem az oltás után lassan 1 évvel is.

2022. jan. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy daganat. Valami kis gyulladás lehet. Nézd meg a CRP-t is, valószínűleg az is magasabb.
2022. jan. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Szerencsere ez nem veszes egyaltalan, valami kis gyulladas jelez, de lehet meg se lesz nagyon az oka, annyira minimalis elteres.

Amugy 2 oltas utan (hamarosan jon a harmadik) tokeletes a verkepem, koszi 6-os. Az oltottak sajnos nem hullanak, mint a legyek, hiaba szeretnetek ezt :)

2022. jan. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
Covidtól sem mindenki lesz beteg és az oltástól se lesz mindenki beteg, de aki beteg lesz az oltástól, az beteg lesz tőle, függetlenül attól, hogy mások nem betegednek meg tőle.
2022. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!