Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bestaloc-ról bisoprololra...

Bestaloc-ról bisoprololra hogyan kell át állni?

Figyelt kérdés
Igazából sajnos ezt az egyet nem kérdeztem meg a kardiológustól. Az a helyzet hogy terhes vagyok és az előző kardiológusom mondta hogy bisoprololról ha terhes vagyok álljak áz betalocra.. abból 2x5mg ot szedek és mivel nem viszi le a szívem/vérnyomásom az a kardiológus akinél tegnap jártam a bisoprololra akar vissza állítani … nem is értettem mert terhesen elvileg ellenjavalt de mondta hogy nyugodtan szedjem terhesen.. jó szakember elfogadom. Igazából ti esetleg tudjátok hogy egyik napról a másikra át lehet állni vagy azért szép lassan le kell állni az egyikkel és utána lehet csak szedni a másikat?
2022. jan. 13. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Én szintén a bisoprololt szedem terhesség alatt.

Veled mi a helyzet azóta? Engem pl. a háziorvos meg az endokrinologus is megijesztett, hogy majd baja lesz a gyereknek, de a betaloc nálam teljesen hatástalan volt...

2022. márc. 9. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!