Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a következménye ha covidos...

Mi a következménye ha covidos vagyok de nem jelentettem le a házi orvosnak?

Figyelt kérdés
Nem mentem sehova, tehát még volt a saját karanténom. Viszont a második oltás fel kellene, hogy vegyem de mivel utólag meg tudtam hogy le kellett volna jelentene orvosnak úgy nincs bizonyíték rá úgymond és nem szeretném ha érvénytelen lenne az oltási igazolványom. Nem is tudom h mennyi időt kell várni utána.

2022. jan. 14. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Semmi. Mehetsz oltatni. Közölték, hogy nem kell várni semennyit, a víruson való átesés után az oltással.
2022. jan. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem semmi... Úgy is áteshettél rajta, hogy nem is volt tüneted... ERgo észre sem vetted.
2022. jan. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Kamu oltásra ne jelentkezz.
2022. jan. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Az oltásra nincs szükséged jelenleg, ha valóban covidos voltál. Mivel nem kötelező, így csak simán mondd le és menj el később, ha szeretnéd kérni!
2022. jan. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Háát én azért csak várnék.

Nincs abban semmi, hogy nem jelentetted le. Otthon maradtál, kiheverted oszt annyi.

De azért az oltásig várj kb 1 hónapot, mert sokan produkálnak még pozitív teszteket azután is 1-2 héttel, hogy úgy hitték már kigyógyultak.

Azt meg tudjuk hogy végződik, ha betegen oltanak be.... (nem jól)


Ha meg megkérdezik miért vonod vissza az oltásra jelentkezésedet, nyugodtan mondhatod, hogy hát épp most ovltál COVIDos, várnál még vele.. Senki nem fog füstölve gépelni, hogy lejelentse a TEKnek:D

2022. jan. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

utolsó köszi :D igen mert covid után is van antitest vagy mi és ugye az sem tesz jót ah sok van plusz az oltás.. igazából főleg erre voltam kíváncsi, hogy baj e hogy nem jelentettem le. De akkor okes és köszi.


Amúgy jelenleg azt hozták be hogy aki 6 hónapon belül nem kapta meg a második oltást érvénytelen lesz az igazolvány ezért is voltam érdekelt ebben.

2022. jan. 14. 16:21
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
De honnan tudod, hogy koronás voltál, ha nem tesztelt orvos?
2022. jan. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
egész család az volt plusz gyorsteszt azt mutatta, párom szintén kórházban dolgozik onnan is hozott tesztet és az is pozi volt plusz tüneteim meg voltak szóval 100%:D
2022. jan. 25. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!