Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Baj ha úgy érzem hogy engem...

Baj ha úgy érzem hogy engem soha nem szeretett senki sem? Ezek lehetnek az okai: túlzottan vissza húzódó, csendes vagyok nincs bennem semmi érdekes vicces.. túl halk vagyok (egész nap szorongok) Mindig szomorúnak nézek ki. többi lent..

Figyelt kérdés
Soha nem voltam jó tanuló, mindig kellett segítség a tanulásban. Osztályban/közösségben eleinte én voltam a kiközösített később a kis visszahúzódó csendes. Családtagokkal nem jó a kapcsolatom, mindig elmondanak mindennek...
2022. jan. 15. 00:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2022. jan. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
25
2022. jan. 15. 00:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig állj meg egy pillanatra és gondolkodj el azon, hogy mennyire büszke lehetsz magadra, hogy ilyen reálisan látod magad és a környezeted. A változás mindig a felismeréssel kezdődik, hogy érzed, hogy valami nem stimmel. Márpedig változtatni sosem késő. Sosem.
2022. jan. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Régóta érzem így és nagyon elszomorít... Ismeretlenek is fintorognak rám, meg a rokonok családtagok is. PL: Anyám testvérével találkoztam egyszer véletlenül (ez kb 8 éve lehetett) kérdezi tőle valaki:"ő a lányod"? jött a válasz hogy nem de ez kb úgy hogy éreztem mindjárt odarókázik attól hogy hogy mondhat valaki ilyet...
2022. jan. 15. 07:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezek amiket felsoroltál, nem indok arra hogy a saját családtagjaid ne szeressenek.


Nyilván a baráti és egyéb kapcsolataidra ez befolyással van, de nem csak rajtad múlik az hogy valaki "szeret vagy sem", legyen ez akár egy baráti, családi, vagy párkapcsolati kérdés.


Én is ilyen vagyok/voltam (mit te) de engem elfogadtak, szerettek a szüleim, barátaim is voltam hellyel-közzel.


Egy kicsit érdemes csiszolna a jellemeden, hogy az első benyomás jobb legyen egy ismeretlennél, ennyit tudok javasolni.

2022. jan. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!