Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha az USA-ban engem baleset...

Ha az USA-ban engem baleset ér, akkor az nekem is fizetős?

Figyelt kérdés
Elméleti kérdés.. USA-ban baleset ér (bármilyen, de elég súlyos), akkor nekem ugyanúgy fizetnem kell mindenért, mint bármelyik ottani állampolgárnak?

2022. jan. 15. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Persze, utólag kiszámlázzák. Több ezer dollár is lehet, vagy akár tízezer dollár is. Rettegnék ha ott érne valami baj engem.
2022. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, majd idegennek mingyen csinálják talán? :D

Kötni kell balesetbiztosítást utazás előtt, különben igen drága lesz a dolgo.

2022. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze, vagy kb a fél életed fizuja rámegy majd.


Balesetbiztosítás alap még akkor is, ha csak Ausztriába ugrasz át síelni (és a légimentést még az sem állja, csak a kh-i ellátást)

2022. jan. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezert kell baleset biztositas. Van kint ismerosom akihez kijott egy rokon latogatoba, elesett es eltort a keze.

Ellatnak, de kiallitjak a szamlat ami tobb ezer, vagy akar tobb tizezer dollar is lehet.

Pl ha begyullad a fogad es gyokerkezelni kell akkor 2000 dollarba kerul.

Nekem regebben volt egy fogam ami begyulladt, az nem tud varni heteket mire hazaersz, mert ugy faj hogy aludni nem birsz tole.

2022. jan. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4/4: pontosan tudom, én sok álmatlan órát átéltem gyulladt fog miatt, a jobb alsó bölcsességem a húzás előtti estén (érezte a vesztét) úgy fájt, hogy akkor átértékeltem a fogfájás szót :D
2022. jan. 17. 21:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Természetesen neked ingyé csinálják. Ez a kedvezmény érvényes az Északi, és a Déli sarkra is, valamint az Egyenlítő teljes hosszára is.
2022. aug. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!