Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kell mindig wc-re...

Miért kell mindig wc-re mennem evés után mostanság?

Figyelt kérdés

Nem tudom mennyire normális ha eszek és utána várhatóan 1-2 órán belül hasmenésem lesz. Ez minden második nap kb. megismétlődik. Persze a stresszzes időben naponta többször, szinte mindig. De azt vettem észre, hogy olyan érzékeny lett a gyomrom, hogy eszek ebédet, vagy rudit, vagy reggelire felvágottat zsemlével pl és utána már wc-re menés következik... Alkohol ivása után amúgy világéletemben gyomor égésem volt, ezt sem tudom normális -e. Mikor többet iszok például buli alkalával, akkor utána görcsöl a hasam és hasmenés hajnalban. Amikor megjön akkor pedig egyenesen borzalmas mert sajnos én nekem az az időszak nagyon görcsölős, mielőtt megjön 1-2 napig mint akinek 1000tű szúrkálja a hasát. Gyógyszert veszek be de van amikor az is csak kicsit enyhíti. Ötletek?

Orvoshoz is lehet el kéne mennem, csak már voltam akkor valami vírusos betegséggel és utána jobban lettem kigyógyultam, de ez valamiért most keseríti az életem.



2022. jan. 16. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőmnel a glutén érzékenység okozott pontosan ilyet. Menj el egy glutén- és laktózérzékenység vizsgálatra.
2022. jan. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
korod, nemed?
2022. jan. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
17L
2022. jan. 17. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!